"Slovensko dve časti paktu odmietlo, u zostávajúcich sa zdržalo."
"Slovensko dve časti paktu odmietlo, u zostávajúcich sa zdržalo."
Potom podľa kvality príspevkov voličov opozície sa nedá povedať že by boli menej vzdelaní, ale rovno že nezvládli ani ukončiť povinnú školskú dochádzku v pomocnej škole.
Môžem mať k súčasnej koalícií desiatky výhrad, ale keď vidím to panoptikum na strane opozície tak si hovorím že to mohlo dopadnúť podstatne horšie.
Toto sú jeho najznámejšie výroky:
"Stokrát opakovaná lož sa stane pravdou! Čím väčšia lož, tým hlasnejšie ju treba kričať do sveta!"
A degresívci sa nimi riadia zubami-nechtami.
"Lenže prečo útočiť na Slovensku, keď časť našej verejnosti na slovo verí rôznym šikovne naaranžovaným ruským dezinformáciám? Navyše súčasná vláda je z tých európskych po maďarskej najmenej kritická k Rusku. To nedáva zmysel? "
Operácia pod falošnou vlajkou dáva zmysel.
"Namiesto toho, aby vláda našla spoľahlivých demokratických dodávateľov, ..."
žeby mala na mysli klasické liberálne demokracie blízkovýchodného typu ako Saudská Arábia, Omán, Katar,...
A čo ti tie kravy spravili keď ich chceš takto potrestať?
A vieš si predstaviť nejaké iné miesto kde by dokázala fungovať a bol by z toho aj nejaký úžitok?
to by ho vyznamenali
... zahlásila agentúra JPP (jedna pani povedali)
Podpisujem, nikdy v živote som Smer/Hlas nevolil ale teraz by som im dal hlas oproti tým tzv. "demokratickým" stranám.
"Obe strany (pripomínajúce čoraz častejšie OĽaNO a SaS z bývalej koalície) si nemôžu dovoliť rozbiť koalíciu. "
Vzhľadom k tomu, že strany vládnej koalície prejavujú podstatne viac rozumu a pudu sebazáchovy ako tie dve menované, tak predpokladám že tieto rozpory utrasú a dovládnu do konca volebného obdobia. A degresívcom ostanú len oči pre plač.
"Kto mečom bojuje, mečom aj zahynie."
Asi to platí aj na ochudobnený urán.
kde som to tvrdil?
"V moderných demokraciách je princíp kolektívnej viny z trestného práva jednoznačne vylúčený. Je však prítomný takmer v každom totalitnom štáte. A keďže moderné dejiny Európy sú poznačené niekoľkými nedemokratickými režimami, po príklady nemusíme chodiť ďaleko."
"45-ročná Ruska, ktorá požiadala o anonymitu, uviedla, že jej žiadosť bola napokon tiež odmietnutá, aj keď po začiatku ruskej invázie na Ukrajinu dostala azyl vo Francúzsku a odovzdala ruský pas.
„Všetky moje väzby s Ruskom boli prerušené,“ povedala jazyková inštruktorka. Dúfala, že sa stane dobrovoľníčkou na parížskych hrách a vnímala to ako možnosť vrátiť niečo krajine, ktorá ju prichýlila. „Šport má byť protikladom vojny a agresie,“ povedala."
Moderní trestní právo je založeno na individuální odpovědnosti. V minulosti byl princip kolektivní viny uplatňován v daleko větší míře než v současnosti. To však neznamená, že v dnešní době zcela vymizel. Stále se objevují pokusy obvinit skupinu obyvatel za konání její části (např. teze: „Arabové jsou zodpovědní za teroristické útoky,“ „Srbové jsou zodpovědní za problém v Kosově,“ „Všichni Židé jsou zodpovědní za politiku Státu Izrael,“ apod.). Přitom uplatňování principu kolektivní viny bylo a stále je podřízeno „vyšším cílům,“ kterým je např. udělení exemplárního trestu z toho důvodu, aby se nepřípustné jednání znovu neopakovalo, či zajištění bezpečnosti v určité oblasti.
Odporúčame