A bude sa používať aj slovné spojenie "cyklonehoda", "motonehoda", "chodecnehoda", a pod.?
A bude sa používať aj slovné spojenie "cyklonehoda", "motonehoda", "chodecnehoda", a pod.?
Možno ide skôr o to aby tu tá demokracia bola. A nie jej paškvil pod názvom liberálna demokracia.
možno hľadal zubnú pohotovosť
lepšie by bolo ak by sa do ničoho nestarali
Smer ani Hlas som nikdy nevolil, takže mi Fico nič do hlavy netlačil.
Je to voľba medzi veľkým (Korčok) a menším (Pellegrini) zlom.
Igiotovu vládu považujem za najhoršie zlo aké na Slovensku bolo. Korčok sa tohto zla aktívne zúčastnil.
Bodka. Koniec. Za mňa je nevoliteľný.
Korčok bol ministrom zahraničných vecí vo vládach národnej katastrofy Igiota Magoroviča.
To hovorí za všetko.
Môže aj JoJ-ku. Nepozerám žiadnu TV.
Ale spomeň si kto tu vypínal nepohodlné weby a kto bol vtedy ministrom zahraničia. Korčok už má v tom prax.
Možno je, možno nie je. Ale aspoň s tým neotravuje verejnosť.
Kua, koľko malých degresívnych Korčokov sa tu vykotilo.
Za mňa je Korčok nevoliteľný pre jeho účasť vo vládach národnej katastrofy Igiota Magoroviča.
Neviem, nerobím v plynárenskom priemysle. Som len konečný spotrebiteľ plynu.
To ako chceš pri zdravom rozume tvrdiť že ten rozdiel 270 €/MWh išiel na platy zamestnancov plynárenských podnikov?
Zaujímavé, že na faktúrach za plyn platím stále viac a viac aj napriek tvojmu deklarovanému zníženia cien plynu.
Keď sa rúbe les, lietajú triesky? V prípade kovidhystérie skôr brvná.
degresívni dezoláti
"Ukrajincom hovoria, aby neútočili na ruské ropné ciele,.."
Prezidentské voľby v USA sa blížia. Pre uja Bideta by stúpajúca cena ropy na svetových trhoch a tým drahší benzín v USA neveštila nič dobré.
Kontraadmirál Noď doplatí z vlastného? Alebo prispeje strana Debilkrati? Len z čoho keď žobre aj o ojazdené auto.
A podľa akej notovej osnovy by mal svet skákať?
Znefunkčili OČTK?
To ako zrušili Magorovičovho psa Lipšica? To je celé OČTK? Silné slová.
Tvoje príspevky chápem ako príspevky arogantného egocentrika, ktorý je presvedčený o svojej výnimočnosti a príslušnosti k elite.
Áno, môžeš. A to je dobre. Pretože v dobe nedávno minulej boli ľudia postihovaní za to že nezdieľali jediný správny názor "elity". Pamätáš na heslo: "O pravde sa nediskutuje."
Herzog, buď sa ti zasekáva klávesnica alebo je problém medzi stoličkou a monitorom. A ty sa považuješ za nejakú masu? Písal som len a len o tvojej bezvýznamnosti. A ak ťa niekto okradol, mal si ísť podať oznámenie na príslušné miesta, a nie tu vyplakávať.
Odporúčame