Pokiaľ je mi známe, tak voľby sú tajné. Nikto nevie kto koho volil pokiaľ to sám nevytrubuje do sveta. Alebo pokiaľ sa nechová ako politický agitátor.
Pokiaľ je mi známe, tak voľby sú tajné. Nikto nevie kto koho volil pokiaľ to sám nevytrubuje do sveta. Alebo pokiaľ sa nechová ako politický agitátor.
Povedzme, že poniektorí chcú. A čo s tými ostatnými?
"Súčastná vláda už zvyšuje dane..."
- a čo asi tak má robiť po vládach národnej katastrofy Igiota Magoroviča
Výsledky volieb hovoria niečo iné.
Degresívcom nestačilo k pochopeniu skutočnosti že prehrali jedni a aj druhé voľby v priebehu pol roka a netvoria na Slovensku väčšinu? Možno to pochopia keď prehrajú aj eurovoľby. Ale obávam sa, že ani vtedy im to nedôjde.
"Rozum v koncoch alebo kto má škrtať bilbordy? "
Ako môže byť rozum v strane debilkrati v koncoch keď tam nikdy žiadny nebol?
Myslím, že "naše" rozhodnutie potešilo všetky ostatné tímy ktoré bude ohrozovať zostup do nižšej kategórie.
Ak po týchto majstrovstvách "postúpime" do B-kategórie, kto bude na vine? Hráči, tréneri, funkcionári zväzu alebo všetcí títo zaslepenci ktorí aj športovú udalosť roka vidia politicky?
"Halík, politicky, myslete politicky, Halík!”
"Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí"
Buďte prosím v komentároch ohľaduplní, slušní, ľudskí.
Ďakujeme.
Buďte prosím v komentároch ohľaduplní, slušní, ľudskí.
Ďakujeme.
Fakt neviem ako prežijeme už druhú vlnu emigrácie v priebehu pol roka.
Buďte prosím v komentároch ohľaduplní, slušní, ľudskí.
Ďakujeme.
Neviem ako prežijeme tú druhú vlnu vysťahovalectva v priebehu pol roka.
Boli aj odborníci ktorí hovorili niečo iné. Zaujímavé, že tam už nechýbala pokora si ich vypočuť.
Odporúčame