sústruh nerozčuľuj sa, zadrú sa ti kolečka
Zabudol si na vášnivú komunikáciu pána špeciálneho s Alenkou Z.
Selektívne vnímanie reality?
to je pod ich úroveň ničo takto krátke. Oni sú už ďalej, niektorí zvládajú čítať aj niekoľkohodinové prejavy
absolventi VŠ typu: politológia, sociálne vedy, gender,...
čo už len na to napísať? Asi len toľko:
Je to hnedočervené a leží v tráve za plotom. Čo to je? No predsa starý hrdzavý červený sústruh s hnedým hovienkom namiesto mozgu.
fakt argument hodný hrdzavej kopy šrotu
kua, ty si musel študovať nejakú progresívnu formu matematiky keď cca 15.000 podupkávajúcich lepšoľudí považuješ za 40%.
Klasik hovorí že dobre už bolo. A ja dodávam, že najhoršie bolo za dôb panovania idiota Igiota a jeho spriatelených klanov z tzv. "demokratických strán".
- tá časť ktorej súčasťou je aj hrdzavý sústruh
1. Nikdy som Smer nevolil
2. EU bol dobrý projekt kým eurobyrokrati nedoviedli do súčasného stavu.
slniečkam mrzne úsmev a kysne mliečko v káve po takomto prieskume
Teraz si napísal pravdu: "A cim je ich viac tym castejsie sa s nimi ludia stretnu."
A keďže je ich veľa, ku konfliktom s ľuďmi dochádza častejšie. Ak ich bude menej budú mať viac životného priestoru a menej konfliktných situácií s človekom.
Obdivujem túto degeneratívnu bandu. Tri a pol roka tu idiot Igiot za pomoci tzv. "demokratických síl" vytvára chaos a vy tu chcete aby to po troch mesiacoch dal niekto do poriadku?
Teba už nemožno nazvať ani postrachom zdravého rozumu, pretože nenávisť ti už zožrala aj posledné zvyšky. Ale nezúfaj, ani absolútny nedostatok zdravého rozumu ti nebráni urobiť politickú kariéru v stranách typu LAJNO alebo Debilkrati. Budeš tam medzi svojimi.
Keď som bol malé decko, tešil som sa na autíčko s diaľkovým ovládaním na baterky. Už som z toho vyrástol.
Akurát tebe budem vešať na nos z čoho a koľko mám odstrieľané.
Pre postrach zdravého rozumu opakujem: Netreba "žrať" propagandu ani z jednej, ani z druhej strany.
Netreba "žrať" propagandu ani z jednej, ani z druhej strany. Vo vojne zomrie ako prvá pravda.
Odporúčame