chyba, nezúri ma to. Len sa opovažujem podotknúť že sa stále opakuješ s rovnakými frázami. Preto som si dovolil navrhnúť aby si vymyslel niečo nové. Veď si ten vzdelanec, elita, dve vysoké školy tak ukáž že to vzdelanie nebolo zbytočné. Lebo tú istú frázu opakovať dookola dokáže aj Maťko z V.B.

