Keď dvaja robia to isté:
Keď Lukašenko preváža migrantov lietadlami je to vyostrovanie migračnej krízy, keď iných migrantov preplavujú neziskovky cez Stredozemné more je to záchrana ľudských životov.
Keď dvaja robia to isté:
Keď Lukašenko preváža migrantov lietadlami je to vyostrovanie migračnej krízy, keď iných migrantov preplavujú neziskovky cez Stredozemné more je to záchrana ľudských životov.
Tvoj nick ťa vystihuje.
Prečo by mali zamestnávatelia platiť testy? No preto aby im mal kto pracovať, zamestnávatelia nepotrebujú mať ľudí na neplatenom voľne ale v práci.
Najprv ROR, potom vakciácia, následne opakovaná vakcinácia každého pol roka. Potom klimatická zmena a kovid nás má prinútiť zmeniť životný štýl? Potom veľký reset a new order? A nakoniec si spriatelená koalícia a opozícia padne do náruče a bude žiť naveky v pokoji.
Tvrdá päsť robotníckej triedy, roľníkov a pracujúcej inteligencie dopadne na rozvracačov našej svetlej budúcnosti. So sovietskym zväzom na večné časy.
pomaly sa to tu stáva jedným veľkým bordelom. ale hlavne že všetci budú mať potvrdenie na voľný vstup.
OK, budem sedieť doma. Budeš za mňa makať v práci?
kovid šíria infikovaní. je jedno či sú očkovaní alebo neočkovaní.
"Dôvodom je, že ľudia nedodržiavajú nastavené podmienky v súvislosti so šírením pandémie covidu."
To si ako myslí že tie nové, prísnejšie sa budú dodržiavať?
"Je toto skutočne adekvátna daň, ktorú sme ochotní zaplatiť za iluzórnu fikciu slobody bez zodpovednosti?"
Sloboda znamená zodpovednosť voči sebe a svojim rozhodnutiam. Keď mám slobodu rozhodovania môžem niesť aj zodpovednosť. Ak mi slobodu rozhodovania zoberú nemôžem niesť zodpovednosť za rozhodnutia iných. A ani nechcem.
Bol by som rád keby vláda na mňa nebrala žiadne ohľady, najideálnejší stav by bol keby si ma vôbec nevšímala.
Tú slobodu nemáme lebo si vláda robí čo ju cez noc napadne cez vyhlášky hygienikov, nevolených konzílií a komisií. Parlament robí vláde slúžku.
kua, keď všetko platí prečo aj ja niečo nedostanem?
Nič nie je zadarmo. Ak sa to tak aj na prvý pohľad javí o to viac zaplatíš nakoniec.
Opilci vraj vidia biele myšky. Naď vidí všade opice.
Mne zase Heger pripomína kancléra Sutlera v mladšom vydaní z filmu V ako vendeta.
Skús si prečítať Vidláka. Dúfam že čeština ti nerobí problémy.
Takže očkovanie-neočkovanie, rúška-nerúška výsledok je rovnaký.
Odporúčame