Je mi záhadou ako mohlo ľudstvo prežiť epidémiu španielskej chrípky za ďaleko horších životných podmienok, neexistencie vakcíny, bez lockdownov, rúšok, respirátorov.
Je mi záhadou ako mohlo ľudstvo prežiť epidémiu španielskej chrípky za ďaleko horších životných podmienok, neexistencie vakcíny, bez lockdownov, rúšok, respirátorov.
Tá DSS v Ubli cca pred dvomi mesiacmi - mala 100% zaočkovanosť.
Za komunistov bolo lepšie - vtedy bolo ešte kam emigrovať.
Občania sú nesvojprávny otroci za ktorých musí rozhodovať vláda?
Vtedy bude kričať aby sme boli solidárny a prispeli im na liečenie a neblokovali miesto v nemocniciach.
Mýliš sa. Nie som v nemocnici a zdravotné poistenie si platia všetci pracujúci. Za ostatných to odvádza štát (síce v minimálnej miere ale aspoň niečo).
A zdravotné poistenie máme platiť ďalej alebo už netreba?
Nie testovanie je už málo, teraz vládni dezoláti snívajú o povinnom očkovaní.
Fakt je to motivácia, už týmto debilom neustúpiť ani o krok.
Ty by si veril zárukám štátu ktorý vedie takáto banda zúfalcov?
Kedysi vedci/odborníci tvrdili že zem je plochá, stroje ťažšie ako vzduch nemôžu lietať, že pri rýchlosti cca 36 km/h sa cestujúci v parnom vlaku udusia, ...
Týmto chcem povedať že nie je možné niekomu veriť len preto že je vedec alebo čo je ešte horšie politik.
V článku sa o rabovaní obchodov nič nepíše. Máš nejaké iné info alebo si tam bol?
Hromadné rabovanie obchodov sa dialo napr v USA keď "mierumilovne" demonštrovalo BLM. Lenže vtedy s nimi polícia neurobila poriadok.
"Holandská polícia v piatok večer spustila varovnú streľbu...."
Odkaz demonštrantom: My vás pred tým kovidom ochránime aj keby sme vás mali najprv zastreliť.
Ty si jasnovidec že vieš čo bude o štyri roky?
Ani židia v 1935 nevedeli nič o konečnom riešení v 1941.
Ty už uvažuješ ako Biľak:
Komunisti potrebovali vylepšiť štátny rozpočet tak dali hlavy dokopy a uvažovali čo by zdraželi. Išli na to systematicky:
A-lkohol
B-enzín
C-igarety
D-oprava
E-lektriku
F a tu sa zasekli. Nevedeli čo by zdraželi. Vtom sa Biľak chytil rozumu a vykríkol: "Fšecko"
To máš podobné ako s dočasným pobytom sovietskych vojsk po 68.
Zo škôd ktoré napáchala táto vláda sa nedostaneme ani za niekoľko rokov.
Odporúčame