"Môže vďaka Ivanovi Korčokovi hnutie stúpnuť nad 25 percent?"
Môže. Ale zároveň potopí SaS-ku pod 5% a odoberie hlasy pre dúhové KDH.
"Môže vďaka Ivanovi Korčokovi hnutie stúpnuť nad 25 percent?"
Môže. Ale zároveň potopí SaS-ku pod 5% a odoberie hlasy pre dúhové KDH.
Inšpirácia v Nemecku v minulom storočí?
nový booster
Tvoj vzor Cintula pôjde na pár rôčkov do štátneho ústavu a nie na slobodu.
Mali by to zaplatiť tí, čo tie nezmysly počas kovidhystérie vymysleli. Psychopatovič a spol.
Degresívec, a hlúposť a neschopnosť opozície ti nevadí?
"agentúry Ipsos pre Denník N."
To je rovnako dôveryhodné ako povolebné exitpooly.
Debilkrati opäť v akcii. Už zabudli že keď boli oni pri moci odvolali všetko čo sa dalo, pomaly až na úroveň upratovačky a vrátnika.
Nemýliš si takto náhodou význam slov "vyradiť" a "darovať"?
Voľby dopadli ako mali dopadnúť, budú prehlásené za demokratické a nebudú žiadne protesty. Ak by dopadli opačne to by bolo kriku.
Je smutné, že o budúcnosti štátu rozhodujú ľuadia čo tam nežijú.
A teraz degresívci spisujú žiadosti do Bruselu.
vínne sklípky volajú, ich vábeniu sa nedá odolať
Britský veľvyslanec už mal byť pozvaný na koberček a poslaný domov.
"slobodnú demokratickú Ukrajinu"
Ukrajina nie je ani slobodná, ani demokratická
Toto je spravodajstvo alebo platený článok pre Kamalu?
Odpovedám Fialovi slovami českého klasika:
„Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat.“ — Jára Cimrman
sadia stromčeky a čistia lesného chodníky?
Spojenie slov "eko" a "aktivista" vo mne vôbec nevzbudzuje dôveru.
Prehovoril kovaný degresívny demokrat
Odporúčame