"Trump zvažuje vystúpenie USA z NATO, Európa musí platiť"
Klasické Donaldovo obchodné jednanie. Najprv trocha postrašiť, potom trocha povoliť a nakoniec dospieť k dohode podľa svojich plánov.
"Trump zvažuje vystúpenie USA z NATO, Európa musí platiť"
Klasické Donaldovo obchodné jednanie. Najprv trocha postrašiť, potom trocha povoliť a nakoniec dospieť k dohode podľa svojich plánov.
Nie náhodou pred "umiernenými" odrezávačmi hláv z ISIL-u?
"Zároveň vyzvali utečencov Sýrčanov na návrat do vlasti. "
Už vidím ako sa tie milióny Sýrčanov zo západnej Európy ponáhľajú nazad do Sýrie. Čo len budú tí západniari robiť až všetci tí inžinieri, doktori a jadroví fyzici odtiahnu nazad.
"Asadov režim v Sýrii padol, jasajú povstalci aj opozícia v exile" a Európa môže očakávať ďalšiu migračnú vlnu zo Sýrie. Len či sa aj teraz nájde blázon ktorý povie že "My to zvládneme".
Debilkratom želám v budúcich voľbách výsledok 2,99%.
Našťaste pre manželov a na nešťastie pre maca
Tak nám rumunský ústavní soud anuloval rumunské prezidentské volby. Proč? Protože dostal „zvýšený počet žádostí o anulování.“ Fakt, nekecám. Kampaň Calina Georgescu prý byla „organizována zvenčí.“ Navíc prý Georgescuovi hrozí zatčení a zákaz opětovné kandidatury. Rumunsko je člen NATO, přes Rumunsko teče velká část vojenské pomoci na Ukrajinu a přes rumunské přístavy se posílá do světa ukrajinské obilí. K tomu tam má NATO důležitou základnu. Tohle všechno chtěl Georgescu omezit a nijak se tím v kampani netajil.
Ještě před čtyřmi dny ten stejný ústavní soud jednohlasně potvrdil po předchozím přepočítání výsledků, že vše je v pořádku. Mezitím se ozvala americká administrativa a mluvila o důležitosti Rumunska ohledně války na Ukrajině. Varovala Rumuny, aby si nezahrávali… A šup, ústavní soudci najednou jednohlasně celé volby anulovali.
Živíš sa vypisovaním drístov do diskusie?
Nehlasujete ako chceme my?
Zopakujte si hlasovanie. A budete hlasovať dovtedy, kým to nebude podľa nás.
Psychopatovič opäť v akcii.
Kto by odchádzal. Veď všetci mladí, krásni a progresívni sa odsťahovali už po posledných parlamentných voľbách. To bol ten deň keď slnko nevyšlo.
Tak dlho sa odstrihávali, až ich niekto skutočne odstrihol.
Psychopatovičovi sa rozsvietilo v dutine lebečnej: žiada skrátiť volebné obdobie referendom.
Žiaľ neskoro.
Demokracia juhokórejského typu. A vyjadrí EU znepokojenie nad stavom demokracie v Južnej Kórei?
Kto by sa sťahoval. Veď všetci mladí, krásni a progresívni sa odsťahovali už po posledných parlamentných voľbách. To bol ten deň keď slnko nevyšlo.
Tak ako komunisti chceli pretvoriť spoločenstvo na svoj obraz, rovnako dnes sa degresívni aktivisti snažia vnútiť svoju ideológiu zvyšku spoločnosti.
ak Fico seje, tak degresívci dobre hnoja a obrábajú
To je jeho normálny "prevádzkový" stav
Na jednej strane je dobré že sa aspoň raz za čas dostanú na vzduch vyvetrať si hlavu a vypustiť emócie. Na druhej strane výchova ďalších cintuliakov nie je žiadúca.
Odporúčame