Celkom fajn, oproti ruskemu je na obyvatela viac nez trojnasobne (data 2022).
Celkom fajn, oproti ruskemu je na obyvatela viac nez trojnasobne (data 2022).
Na zamyslenie je uz to, preco ma dnes to porazene Japonsko 2x taku produkciu na obyvatela ako vitazne Rusko a preco taha povraz s tymi zlymi Americanmi.
Presne tam.
Priznavam sa.
Nie. Ja popieram, ze niekto moze byt tak tupy, ze si zalozi 15 uctov, len aby mohol obhajovat Rusko.
To som povedal? A pod akym svojim uctom si o tom so mnou diskutoval?
Vysledky jeho 20 rocnej prace vidime v priamom prenose.
Nie, predlzovanie vojny nie je dobrou spravou.
Boli to prave Putin a Lavrov, ktori len za posledny tyzden 3x nie len ze potvrdili totalnu neochotu cokolvek na svojej agresii menit, ale vyhrazali sa utokm na dalsie krajiny.
Ale toto rusackym kolaborantom zjavne nevadi.
Nie, nepochopil si to.
Nepaci sa ti nieco na Slovensku? Pracuj na zmene, bud obcan. Si spinavy kolaborant, ktory siri ruske bludy aby si narusil demokraciu? Ak im veris, tak sa zbal a tahaj do Ruska.
Tak to rozdelme na dva podproblemy.
Lebo clovek, ktory obhajuje rusku agresiu, lebo mu nieco zdrazelo v Tescu, by mohol byt oznaceny za idiota.
Tak toho sava tolko nepi.
Tak sa zbal a chod za slobodou.
Tieto moskovske taraniny o Slovanoch v roku 2023 (skoro uz 2024) nikoho, okrem par blaznov, nezaujimaju.
Nevravis. Skladame to spolu.
Na tom, ze fakty nie su spina a ty nie si fakt, mame zatial zhodu.
Hadzte spinu vsade okolo, len aby ste sa zastali Rusov. Podte, pridajte.
Stale to iste. Objavi sa nejaky rusacky kolaborant, co od prveho dna podporuje a obhajuje rusku agresiu, a zacne obvinovat vsetkych okolo z toho, ze mozu za to, ako umieraju ludia.
To, ze ich zabijaju jeho ruski kamarati, ale takato kolaborantska osipana nejak nezmieni.
Anglosasky Azerbajdzan je uz v EU?
Zastan sa ich, popri, pod.
Odporúčame