Ty mas zo mna riadny komplex.
Ty mas zo mna riadny komplex.
Neexistuje ziadna zapadna krajina s takym pomerom populacie a vratenych medajli.
Nic porovnatelne. Ani jedna jedina. Ani zdaleka.
Bielorusi by tam vobec nemali byt. Na pocet obyvatelov jednoznacne najviac dopingovych skandalov. 10 milionova krajina, co musela za 30 rokov vratit viac medaili, ako krajiny s 10-30x vacsou populaciou za celu historiu modernych olympiad.
Ved ja sa nehsdam.
Ja sa ta len hovorim, ze clovek, ktory
- vykopiruje text o boji proti hospodarskej kriminalite
- spoji ho s vyrokom o pokroku v tejto veci
- a cele to osmajlikuje
- aby sa nasledne pytal, ci niekto dalsi rozumie pisanemu textu
- pricom zas diskutuje ako primitiv (urazky, vulgarizmy, atd)
nepatri do diskusie.
Takze dame :-)
Takze podla Equalizera by lepsie bojovala s korupciou a kriminalitou, keby podobne veci nevysetrovala a podozrivych neobvinovala?
Add. nejake cisla:
Počet strát olympijských medailí v dôsledku dopingu:
Rusko 51 - prve miesto s rozdielom triedy pred USA (8).
Iste. Najprv dokonca tvrdili, ze da nic nestalo a potom, aby zvysili svoju doveryhodnost, rychlo vychrlili dalsie 3 storky.
Tak co myslis, necha ruska centralna banka zakladnu urokovu sadzbu 15%, ci ju este pred Vianocami daju na 16?
Nuz, odpovede, ako toto suvisi s ockovanim a ako ockovanie suvisi s vojnou na Ukrajine o ktorej je clanok vies asi len ty. Ale pokecaj si.
A este povedal:
,,Keď máš v hlave nasraňje, zmješajú sa ťi tam s očkovaňím všetki konflikti sveta."
Ako hovoril uz Stur:
,,V ďebilnej hlave vojna na Ukrajiňe a očkovaňje jedno je."
Odpustam ti. Nemozes za to, ze si nepochiopil prispevok s dvoma jednoduchymi vetami.
,,To je verejné tajomstvo. Predtým im ju vozili z Grécka."
A ak k tomu nemas co dalej vecne napisat, nechaj to prosim tak.
A ty si cital tu spravu? Ja ano.
Chod s tym pouzivanim slova ,,progresivny"mimo kontext k logopedovi.
Equalizeroviny, ako vzdy.
USA si neobjednali ruske paliva, ale Motor Oil Hellas ich tam udajne pridala podvodom (co ani nie je iste, podla investigativcov, co to zverejnili ,,a very high likelihood that Russian petroleum products made their way into the finished products. ")
Reagujem na toto ,,Predtým im ju vozili z Grécka".
Zas sa nesustredis na to, co sam pises.
Ja sa ti necudujem, ta tvoja schopnost pochopit pisany text nebude vysoka.
Podme postupne. ky je kontext prispevku? O hlaseni strat koho kym bola povodna otazka?
Ty si na strankach sukromnej firmy. Vobec tu diskusiu nemusia mat.
Mozes byt rad, ze ti zadarmo poskytli priestor. Inak ti nikto nebrani zalozit si vlastne noviny, diskusnu stranku atd, a kedze nie sme v Rusku, z okna preto nevypadnes.
Odporúčame