To registrujem tieto blaboly. Pytam sa, cim si prispel do diskusie.
To registrujem tieto blaboly. Pytam sa, cim si prispel do diskusie.
Cim si prispel?
Mne sa zda, ze ty sa nam tu nejak dusis.
Vobec nepochybujem, ze mas nejaku poruchu a bol by si toho schopny.
Ty si celkom zjavne vobec nepochopil moj komentar.
Mrzi ma, ze si s mylil.
Trosku ma tieto vyroky prekvapuju, lebo s tebou som sa vobec nebavil. Pripojil si sa do vlakna, vecne si neprispel nicim, len tu taras nieco o dokazovani.
Ja mam dost silnu pochybnost o tom, ze ludia, ktorym zjavne chybaju zakladne schopnosti prace s (verejnymi) informaciami, odhaluju nejake plany ,,mocnych sveta".
Ja len reagujem na nespravne zavery Equalizera.
Ktore vyvracia sprava, ktora ich zrejme mala potvrdit.
Porovnavaj si s kym chces.
Na toto si neodpovedal:
,,A ked sa teda pozries na Figure 2 na strane 6 v tom reporte, ma pravdu Equalizer, alebo ja?”
A ked sa teda pozries na Figure 2 na strane 6 v tom reporte, ma pravdu Equalizer, alebo ja?
Co ti mam k tomu povedat.
Zjavne nevies o com pises - vid tvoj ,,vitazoslavny komentar" na zaciatku, ale chyba je v druhych.
Primitivizmus, hlupost, agresia - diskusne schopnosti moskovskeho typu.
Mrzi ma, ze som sem dal odkaz na obsah spravy a ukazalo sa, ako moc je Equalizer mimo.
Lebo nereklamujem obsah clanku, ale tvoje fantazie okolo toho.
Inak by sme sa od tvojich vyrokov, citujem: ,,Ale však podľa mrkvobotov poklesy mali mať Rusi..." nedostali k samotnemu obsahu reportu, podla ktoreho mali najvacsie poklesy Rusi.
Tvoj nazor je mi ukradnuty.
Link na report je vyssie.
Citoval si z clanku a potom si zbytocne nespravne ,,vydedukoval" nieco naviac, bez toho, aby si tusil o com pises. Pritom vygooglit ten report trva asi 10s.
Tolko k funkcnej (ne)gramotnosti a bystroumu.
Ja vzdy hovorim, ze spravny rusak ma byt okrem toho, ze je klamar, aj pologramotny a hlupy
Keby si Equalizer ten report otvoril, tak by videl, ze v tej TOP 100 najvacsi prepad zaznamenali ruske firmy. A tam bol prepad nie -3,5% ale -12%
Vid Figure 2 na strane 6.
https://www.sipri.org/sites/default/files/20…
Pripominam, ze ide o report s datami za minuly rok a ta dynamika trhu bude v 2023 zrejme niekde inde.
Nikto ho o to neprosil.
Naviac kazdy, kto veri, ze Rusko oslobodzuje ,,cely svet" teda aj nas, je vlastizradca a idiot.
Myslim, ze tu ruski rechnologicku dominanciu mozeme sledovat uz druhy rok.
Svetu? Anglictina je univerzalny komunikacny nastroj.
Odporúčame