Tak to si frajer. Ty by si sa tam bal, ale Rusov podporujes a obhajujes, ako sa da.
Tak to si frajer. Ty by si sa tam bal, ale Rusov podporujes a obhajujes, ako sa da.
Ty si si vobec precital prispevok, na ktory reagujes?
Zvlastne, ze boli utate tvoje prispevky, nie moja, ale ako myslis.
Ok, tak sa mam to vsetkym asi len zdalo.
Ok, necham to na tych, co citaju toto vlakno.
Ja myslim, ze tie tvoje vulgarne komentare uz boli patricne spracovane. Viac nemam co dodat.
Aj odpoved na to si dostal.
Ak bola vymazana dana cas vlakna, lebo su ju zahltil nadavkami, je to tvoj problem.
Skus nabuduce slusne, urcite tu zostane.
Admin nepomaha ,,mne” ale maze tu sprst tvojich vulgarizmov
Ked sa nevies chovat slusne, bud rad, ze mas vobec ucet.
Sustred sa trosku.
Parafrazujem;
,,nechaj priestor _tomu, koho sa pytam_
,,vsak _ti_ nechavam priestor”
Mne tu nemizne polka prispevkov, lebo nadavam ako pohan. Tebe zjavne ano.
Citas zrejme vlasne komentare. Sustred sa.
Nuz, kazdy vytvarame obraz o sebe. Niekto uprimnou otazkou, niekto bezbrehym primitivizmom.
Neviem, mozno ked sa zacnes chovat ako kulturny Europan a nie ako vulgarny ozraty nevolnik. Ale kto vie…
Demokraticka diskusia vyzera trosku inak. To co predvadzas je skor vyblakovanie ozrana pred zemjalnkou.
Trosku sa sustred na diskusiu a nepodpisuj sa stale.
Diskusia v style (parafrazujem):
- Nechaj prosim priestor tomu, koho som sa pytal
- Ale vsak _ti_ nechavam priestor
- O priestor _pre seba_ som ta predsa neprosil
A nasledne tvoj posledny prispevok vo mne vyvolava obavu o tvoju schopnost sa sustredit.
Nie, nemal by som tam nic z toho lepsie ako na Slovensku. Slovensko je vyspelejsia krajina.
Mne by tam lepsie nebolo a nikdy som to netvrdil.
Mne by bolo mozno lepsie v nejakej skandinavskej krajine a myslim, ze je tam vela veci, ktorymi sa da inspirovat.
A teraz uz nechaj priestor tomu, koho som sa pytal, ok?
A ja som ta prosil, aby si nechal priestor ,,mne”?
Si si isty?
No aku? 10x trpezlive niekoho poprosit?
Dostal si ju 20:46.
Aj si citas vlakno, alebo len posielas komentare? Mimochodom aj som sa ta pytal, comu presne nerozumies.
Odporúčame