Peskov, Peskov, ...
Nie je to ten chlap, ktory zaciatkom aprila 2022 rozpraval v rozhovore pre Sky News, aka "huge tragedy" (hovoril po anglicky) su pre Rusov ,,significant looses", ktore utrpeli? A to bolo este len po mesiaci a pol.
Moc som o nom zatial nepocul, ale skusil som trochu googlit a vypadavaju mi vyhlasenia ako:
23. 11. 2021 — “Russia is not going to attack anyone,” Dmitry Peskov, a spokesman for Russian President Vladimir Putin, told reporters Tuesday morning,
20. 2. 2022 — Kremlin spokesperson Dmitry Peskov on Sunday said that there was no “point for Russia attacking anyone” as he denied claims of the West, US,
atd
Bud je mentalne retardovany, alebo patologicky klamar, alebo oboje. Aku funkciu to vraj zastava?


