7 mesiacov tu bluznite o nejakom konci. Koniec Ukrajiny by bol, keby neustala prvy utok na zaciatku. Dnes ste mohli susedit s totalitnym Ruskom, co sa nastastie nestalo.
7 mesiacov tu bluznite o nejakom konci. Koniec Ukrajiny by bol, keby neustala prvy utok na zaciatku. Dnes ste mohli susedit s totalitnym Ruskom, co sa nastastie nestalo.
Vzhladom na to, ze napr. nekontroluju nejakych 40% doneckej oblasti (po 7 mesiacoch) je to celkom jedno nie?
Ak bude Skotsko robit referendum, urcite to saskaren nebude. To je cisto interna zalezitost UK.
Keby tam nabehlo Francuzsko (napr.), ktore by samo o sebe bolo diktaturoou a organizovalo nejake referendum, tak by to saskaren urcite bola.
Kedze to uzna max Eritrea, Severna Korea, Bielorusko a pod, tak je to celkom jedno, nie? Ved este aj vojenski spojenci Ruska s CSTO vyhlasili, ze na to hadzu bobek.
Anatomia lzi v priamom prenose
Rumcajz:
Vsimnite si ze drviva vascina uctov na ktore odkajuzu su zalozene a teraz si sadnite len vo februári ci marci 2022:) teda na začiatku špeciálnej operácie:))))
Samotny ucet Rumcajz bol zalozeny 21.03.2022
> Vsimnite si ze drviva vascina uctov na ktore odkajuzu su zalozene a teraz si sadnite len vo februári ci marci 2022
Napriklad taky Rumcajz - prvy prispevok 21.03.2022 10:23
Stale plati, ze ked si nervny, tak nedokazes napisat jednu vetu bez preklepov?
Treba emigrovať a požiadať o občianstvo. Toto je výsledok Putinovej politiky po 7 mesiacoch vojny. Nevieš, kedy ti zaklopú na dvere a odvedú ťa. Optimálne bez predchádzajúceho vojenského výcviku kvôli ,,chybe úradníka". Toto je neskutočný bordel, ktorý im môže závidieť aj notorický dezorganizátor z Trnavy.
Presne tak. Rusko je unikat.
Nie, nestacilo mu zavriet ventil, lebo by sa tym nevyhlo zmluvnym pokutam. Ano, strielaju po ludoch, ktorych ,,oslobodzuju" a zrovnavaju im domy so zemou.
P.S.: Moja teta zila v neslobode v CSSR a riesila to tak, ze emigrovala tak, kde ta sloboda bola. Takze pobalit kufre a sup do Ruska, kde budes mat osobnu slobodu aj slobodu informacii.
Situacia je o to komickejsia (alebo tragikomickejsia), ze Rusi ovladaju zhruba len 60% ,,DLR".
Inak povedane, Rusi prehlasili za ,,svoje" aj uzemie, ktore ani de facto neovladaju a stat, ktory ho drzi nie iba de iure ale aj de facto za okupanta.
Rozdiel medzi ,,Bidetom" a Putinom je, ze v USA funguje kontrola a výmena moci.
Ruske jasne varovania dopadli tak, ze uz prvy den vyhlasili, ze kazdy, kto Ukrajine pomoze, bude celit ,,nedoziernym dosledkom, ake nemaju obdobu".
Americanov nepovazujem za hlupakov, naopak si myslim, ze pochopili, ze sa bavia s blaznom a narozdiel od Putina sa to snazia co najmenej eskalovat, pri zachovani podpore Ukrajine.
Co nie je podstatne s pohladu ,,banderikov" ale z pohladu bezneho ruskeho muzika, ktoreho uz jeho vlada nebude vysielat na ,,specialnu operaciu" v zahranici, nepotrebuje jej podpisovat nejaky kontrakt, atd.
Tam to Putin dopracoval - vojna a jej dosledky do kazdej ruskej rodiny.
Tak ked Rusi ,,bojuju s celym NATO” tak, ze tam zatial neprisiel jediny Abrams a nevyletel jediny Tomahawk, tak preco nie.
Pokadit sa mohli uz pri prvom Putinovom vyhrazani 24.2., zjavne na nich dlabu a dlabat budu aj na nejake Putinove dekrety o anexiii.
Ja sa nemusim utesovat, utesovat treba ruske vdovy.
Ak USA nebojuje s Ruskom, tak tu nemelte, ze s Ruskom bojuje cely zapat, cele NATO, atd.
Ty si vlastne ani nepisal, ze ide o to iste.
Nad tvojou logikou zasnem. Ty si vlastne priznal, ze Rusko moze porusovat medzinarodne pravo a obhajujes to pripadom, kde podla rozhodnutia sudu pravo porusene nebolo.
Ja si veru myslim, ze neanektovalo.
Cele NATO bojuje proti Rusom iba vo fantazmagorickych viziach ruskych propagandistov.
Kym odhady strat ruskych tankov sa pohybuju niekde medzi 1.200-2.300, tak napr. USA nestratilo zatial jeden jediny. Kym Rusi mobilizuju, polski muzi doma jedia pierogy.
Pretoze nejaky blog sukromnej osoby, a to je jedno, ci je rusky alebo martansky, nie je sam o sebe doveryhodny zdroj. Moze to byt ale jeden so zdrojov pre dalsiu analyzu, ktoru si nazval ,,predzutim”. Niekto take informacie pozbiera, porovna s dalsimi zdrojmi informacii (napr. datasety s lokalitami poziarov so satelitov) a potom z toho robi zavery.
USA anektovalo Kosovo??? Si si tym uplne isty?