Veď sa najčastejšie strieľajú medzi sebou. Tu máš 1 link z Hnojníka N:
Veď sa najčastejšie strieľajú medzi sebou. Tu máš 1 link z Hnojníka N:
Kedysi sa biele autá ani nevyrábali, len dnes v rámci optimalizácie ich je možno 50%.
Aby si pre teba zajtra neprišiel...
Ja tam teraz vidím černochov...
Akí sú to afroameričania? Kede si prišiel na ten nezmysel?
Prečo by bolo označenie černoch nekorektné? To chceš, aby vymenovával každého národnosť, alebo kmeňovú príslušnosť?
A nebolo to 120 miliard? Kde si si tú čiastku vycucal z prsta?
Je zaujímavé, že už napr. v Kronike tzv. Dalimila z počiatku 14. st. sa píše o králi uherském, nie maďarském.
Nemôžeme za to, že čierni strieľajú po sebe.
Moja svokra 79 a tiež v tvári nevyzerá staršia, bez plastík a pod.
Odkedy je Banská Bystrica a Čadca na východe?
bruzer je zlodej a mal sedet uz davno
Neboj sa, určite voľačo vyšťúrali. Len asi majú tiež na seba voľačo vyšťúrané, takže sa držia navzájom v šachu.
Ja ho nepoznám, nepýtal som sa ho. Len v titulke je, že sa vracia.
Možno, že nie je vášnivý investor do nemovitostí.
Zase ti neprišlo. Keďže sa vracia, asi nemá obavy. Alebo padne vláda v pondelok?
A vám nevadí, že Matelko vyviedol svoje (pardón Pavlínkine) peniaze na Cyper? Že banky vyvážajú naše peniaze von?
Odporúčame