Baránek o Smere a jeho kanibalizovaní: Pôjdu si aj po krku
Ja no rozdiel od tohto analytika predpokladám, že voliči Smeru sa vrátia tam, kde boli pred 8 rokmi. Tohtoročný volebný výsledok bol pre Smer debakel. A to preto, že sa správali ako mačkopes. Jasná liberálna kľuka Pellegríniho odpudila veľa Ficovcov, tí odišli zo zúfalstva k Matovičovi. A radi sa vrátia. A Pellemu sa určite podarí osloviť aj veľkú časť príznivcov Kiskostrany a progresívcov.
A Fico možno bude mať konečne voľné ruky na kritiku eurohujerov, čím sa mu vrátia stratené ovečky z národne orientovaných strán.
Takže, keď je jasné, že vláda mentálne postihnutých dovedie túto krajinu na dno, nemajú títo dvaja dôvod útočiť na seba.