Tak také kurča chované na kukurici je iná mňamka. Prvý raz som to zažil v NDR na dovolenke. Cca pred 7 rokmi to predávali u nás aj v tržnici, odniekiaľ od Senca, aj tie boli na kukurici chované.
Ináč tie sajrajty, čo im dávajú, sú všade rovnaké. Raz som sa potešil, keď som zbadal v obchode pekné kura, žltučké. A potom som sa dozvedel, že bolo špeciálne vyšľachtené.

