Keď chce mobilizovať, tak nad 50 rokov, zvyšok má modré knižky, výhradu svedomia, náhradnú službu a pod.
Keď chce mobilizovať, tak nad 50 rokov, zvyšok má modré knižky, výhradu svedomia, náhradnú službu a pod.
Veď ho volili cca 70%. Teraz sa to snaží vyžehliť, aby získal aspoň zopár % v budúcich voľbách, vyzerá to, že v predčasných.
Teraz za chrbtom počúvam na pol ucha ďalšiu plačovku nášho "premiéra". Opäť to váľa na Smer, že nenašiel žiadny pandemický plán. A hygienik v nasledujúcej odpovedi: Pandemický plán sme museli upravovať, lebo nerátal s takýmto rozsahom.
Ďalšia perla: začal som testovať 13x viac ako Pellegrini, pardon, začalo sa... A to sa mu podarilo po takmer 4 týždňoch.
Tie štatistiky sa ešte budú upravovať, ale podľa toho, ako to komu bude vyhovovať. Napr. Taliani to všetko hodia na koronu, aby dostali nejakú podporu. Niekto zase zmenší počet, aby ukázal, aký je frajer.
A Macron nie je populista? Ako náš Igorko?
Ale čo keď zomrie na infarkt a náhodou sa zistí, že je pozitívny? Tá štatistika je zatiaľ len približná.
Asi ste masochisti, potrebovali ste zvýšiť to utrpenie?
Takmer 4 týždne a stále sa ani raz nedostali na sľubovaných 3 500.
Prečo iba administratívnym chybám? Podľa mňa nie je jednoduché jednoznačne zistiť, či človek zomrel na koronavírus, keď zomrie doma. A ďalej - zaujímalo by ma, či zomreli na koronavírus, alebo zomreli na niečo iné a pritom boli pozitívni...
Nejaký majú zverejniť tuším v pondelok.
A nemenoval sa jeho predchodca v 19. st. Veľký?
Včera dal link na protesty 2020, len tie boli z r. 2014.
Ale má poobednú šichtu a musí udržiavať počet príspevkov.
To je po mongolsky neprislo
Maďarizácia, akýsi útlak: manželkin bratranec sa volá Kalinay. Keď začal v matrikách pátrať po pôvode svojho mena, zistil, že ich rod sa volal Kalina a na Kalinay bol premenovaný v 19. storočí. Márne sa môžeš vytešovať, že najčastejšie priezviská sú maďarské. Zväčša ide o premenovanie v predmetnom období.
Nejako ti uniká, že po Mníchove napadlo ČSR nielen Poľsko, ale aj Maďarsko. A to bolo oveľa skôr, ako 1. 9. 1939
Alebo sa boja toho, že ich to čaká?
To bolo pred rokom, niečo nové nemáš?
Nie som milý. A bohužiaľ, včera som vyplytval zbytočné kliky na klávesnici ohľadne volebného systému. A prečo sem ťaháš 222? Že by zadanie? Máš poobednú šichtu? Alebo súťaž o najužitočnejšieho idiota? Alebo súťaž o prežite?
Odporúčame