Tu by som to teraz uvoľnil, nebol by problém spraviť oficíny na čerstvom vzduchu. Keď napr. teraz idú vlaky v nedeľnom režime a napr. rýchlik z BA do KE 16.13 má iba 5 vozňov namiesto 13 (veď od Žiliny ide prázdny), tak tam je oveľa väčšia šanca na premorenie.


