Nie som v tomto odborník, ale mám otázky:
1. Keby v článku dali porovnanie metódy testovania Biotech vs. Mistrík, bolo by to zrozumiteľnejšie, ako zložito popisovať, na akej báze je Mistríkov test spoľahlivejší.
2. Pokiaľ som dobre postrehol: test vie spoľahlivo odhaliť ochorenie v intervale od 3 do 4 dní. Lenže v rovnakom odseku spomína interval už aj od 2 dní.
3. Privítal by som aj porovnanie s čínskym rýchlotestom, ktorý Igi vysypal do Dunaja.
Takže pokiaľ to nie je PR článok na podporu Esetu, aj by som privítal takéto porovnanie.


