Nie som si celkom istý, že tie iné názory nevie pochopiť. Skôr áno. A interpretuje ich zo svojho uhla pohľadu. A aj keď som celkom ináč orientovaný (nie pohlavne), viem tolerovať jeho starostlivosť o zverených ľudí (materiálne aj duchovne), a aj keď s ním nemusím súhlasiť, oceňujem jeho prácu v tom, že sa mu podarí vrátiť do spoločensky hodnotného života aspoň niekoľko ľudí. Mne sa to podarilo v prípade mojích 2 detí a priznám sa, že viacej by som v súčasnej dobe nezvládol. Pred 30-timi rokmi asi áno.

