Novinár Rýpal - nomen omen
Už je jasné že Briti boli napadnutí bojovou látkou, ale nebola to nervovoparalytická, ale mozgovoparalytická. Zasiahla len politikov a novinárov a niektorých trolov tu na debate.
Nič si z toho nerob, to je tu bežné. Ale slobodu vyjadrovania budú hlásať na celú hubu.
Tu len došlo na zneužitie slova siroty aby sa hralo na city. Jedná sa o 15-17 ročné "deti", ktoré sú už skoro dospelé. V skutočnosti, ako ukazujú skúsenosti z iných štátov sú to už 20-22 roční muži, ktorí si úmyselne znižujú vek a mnohí z nich prešli výcvikom IS. A prečo tam nie sú aj dievčatá?
Sýrska vláda sa jasne vyjadrila, že ich zákony neumožňujú adaptovať deti do zahraničia. Okrem toho v arabskej kultúre siroty v pravom slova zmysle ani nie sú. Postará sa o nich širokorozvetvená rodina. Ako by si zaplatila skutočná sirota niekoľko tisícový výlet? Prijmeme 10 a do roka si každý v rámci zlučovania rodín privedie 10 príbuzných a rodičov.
Dôvodov prečo ich neprijať je viac.
Podľa popisu ideálne zviera ako domáci miláčik. Zvlášť v paneláku. Na to by pasoval paragraf všeobecného ohrozenia.
Ja zase vyzývam doktora Chocholúška aby preskúmal zdravotný stav Mijatovičovej.
Tomuto nejnovějšímu nesmyslu zločinné válečné propagandy může prostě věřit jedině tupec. Protiruský fanatik. Super zfanatizovaný bolševik z let padesátých, který má jen přehozené strany, ale fanatizmem a vylízaností mozku je na stejné úrovni, jako jeho předchůdci z doby, kterou jsem ještě před pár lety naivně považoval za dobu dávno minulou. Nesmyslu o hackerech, kteří napadají počítače z nejbližšího parkoviště, tomu může věřit jedině blb. Nebo západoevropský politik. Což je vlastně totéž, jak můžeme sledovat téměř denně.
Nie je to nič iné len další kamienok do mozaiky odnárodňovacej kampane. Vládcom vesmíru záleží na zrušení národných štátov a premeniť obyvateľov Európy na jednotnú nemysliacu masu.
Tak toto sa mi nestalo, skôr opačne a to som dával niektoré veci robiť na zakázku.
Holt minul sa povolaním, čo sa niekedy stáva. Nie je potrebné robiť z toho senzáciu.
Vysvetlenie je jednodoché. Ľudia zistili, že obchodníci predávajú tovar z Číny 4-10 x drahšie.
Ale herci sú preto herci aby hrali podľa nejakého scenára. Na tých námestiach tiež majú svojich režisérov. Od ľudí s komendianským vzdelaním až na pár výnimiek nemôžete čakať logické myslenie. V skutočnosti kolaborujú s každým režimom. Herci sú schopní podpísať hocičo. Vernosť Hitlerovi, komunistickej strane, dve tisíc slov. chartu, antichartu, za slušné Slovensko a keď tu bude islam tak budú vzývať Alaha. Mimochodom Kramár nemá ani len tú komendiantskú školu.
Náhodou takéto hlášky zo života sú milé.
Škoda cez 30 000, zisk pre zlodja ani nie 50 €. Kradol? Aby viac nekradol odťať.
Stačí sa na neho pozrieť a je jasné, že za kariéru by predal aj vlastnú mater.
Kto z tých dvoch má pravdu zistít v tomto článku.
To sú také komunistické heslá z päťdesiatych rokov ako:
V pevné jednotě KSČ a lidu za další úspěchy při budování rozvinuté socialistické společnosti
V čele s KSČ za další rozvoj naší socialistické vlasti!
Všechny síly Strany a lidu pro splnění programu EU
S Junckerom na čele budujeme EU vesele
Ať žije a vzkvétá věčné a nerozborné přátelství národů EU
V čele s Junckerom za další rozvoj naší EU
EU na věčné časy a nikdy jinak!
Plány teroristov zhatí náš Juncker bubelatý
atď možete sa realizovať
Do mimovládiek, ktoré prakticky presadzujú cudzie záujmy proti vlastnému štátu, sa dáva rádovo niekoľkonásobne viac ako stoja vlaky. Čiže nedotujme mimovládky a bude aj na vlaky aj na tých tisíc policajtov a kopu iných vecí.
Podobne znížme platy poslancov a poplatky politickým stranám a ušetríme ďalšie milióny.
Odporúčame