Paľko mal sen, preto ten nadpis.
...koniec TDF v Paríži a diváci na Champs-Élysées sa pýtajú. Kto je to ten cyklista v zelenom drese s ktorým sa rozpráva svetoznámy bloger Pavol Kaplan?
Paľko mal sen, preto ten nadpis.
...koniec TDF v Paríži a diváci na Champs-Élysées sa pýtajú. Kto je to ten cyklista v zelenom drese s ktorým sa rozpráva svetoznámy bloger Pavol Kaplan?
A zajtra pôjde Hollande prosiť Putina aby zrušil potravinové embargo na francúzke produkty.
Však to vidíš ako hystericky reaguje NATO, keď lietajú ruské bombardéry v medzinárodnom vzdušnom priestore 100 km od anglických hraníc. hraníc.
Udatní americkí námorníci sa tentokrát nedali zaskočiť a mali pripravenú dostatočnú zásobu pampersiek.
Ináč zase ten dvojitý meter. Havloidi v rámci pravdy a lásky valia špinu na Zemana a všetko je v poriadku, ale keď je to náš kamoš tak je nedotknuteľný a už je to nedemokratické.
No čo čakať od Kiškových kamarádov Erdogan, Jacehňup, Prasačenko....
Ja mu verím, však najlepšie vedia koľkých vyzbrojili.
Tebe fakt ide karta. ...Ty v živote nikam nevylezieš... Leziem 30 rokov, som inštruktor, mám pochodené celé Alpy a najčastejšie pôsobím v tvojom milovanom Rakúsku.
Tak to je gól do vlastnej bránky a je to aj vysvedčenie o tvojom IQ. Recesistický článok, kde sám autor uvádza že: "Článok je z rubriky Hugove fikcie, pracuje (aj) s nepravdivými informáciami" berieš ako zdroj relevantných informácií.
Pravdivé fakty? To fakt veríš tomu, že keď prehrali išli do gulagu?
Ale je logické, že to musí čítať, veď to nemá z vlastnej hlavy, je len hovorca nemenovaného pána. Meno viem ale nepoviem, lebo ma vymažú. Nápoveda http://zlatyfond.sme.sk/dielo/1172/Orszagh-H…
myslíš toto lietadlo?
F-35 100h v údržbě na zemi proti 1h letu.
Neviditelný? Při testech soubojů ho Eurofighter Typhoon detekoval na 50km (!).
atď.
Tak to je fakt s tebou vážne. Taký krátky príspevok a toľko blbostí. Tomu blábolu čo píšeš hovoriť práca a odvaha chce riadnu dávku fantázie. Ja fakt tvoju snahu o moje dobro neocením. Mám sa dobre aj bez teba.
Sulíkovo je tvoj absurdný imaginárny svet a mňa vôbec nezaujíma. Mimochodom mal som tú česť 3-4 roky dozadu počuť Sulíka in natura mimo volebnú kampaň a bola to fakt hrôza. Ja by som o neho neoprel ani bicykel.
...Lebo inak by si nebol nikým... Ubezpečujem ťa, že sme tu žili a tvorili aj pred Sulíkom a tvojim Sulíkovom a život aj bez neho pôjde ďalej a chýbať nám nebude. http://www.zdravoteka.sk/priznaky/halucinaci…
...Kde sa stratil normálny, sedliacky rozum Slovákov… My normálni Slováci sme ho nestratili, ale vzhľadom k obsahu tvojich blogov si ho evidentne stratil ty. Navyše trpíš postvolebnou traumou. My nemôžeme zato, že vodca Sulíkova sa vy... na svojich voličov a dal prednosť európskym chechtákom pred prácou vo vláde a parlamente. My ti nepomôžeme, ale skús odborníka. Ale píš ďalej takéto blogy "Hurvínkovy smysluplné nesmysly" my sa pobavíme a tebe to možno pomôže.
My demokrati považujeme voľby za demokratické len vtedy ak voľby dopadnú podľa našich predstáv. Ináč sú voľby nedemokratické.
...Ako potrestať tú hroznú zradu, ten najstrašnejší zločin na národe ?... Takže keď voľby nedopadnú podľa tvojich naivných predstáv tak sa pácha ten najstrašnejší zločin na národe? Koľko ľudí na výsledky volieb zomrelo? Zločin na národe robí EÚ, ktorá ťahá do Európy kozomrdov. Ty páchaš zločin na sebe tým, že neberieš predpísané lieky a potom sa to prejavuje takouto frustráciou.
To je záhada. Kto to tak asi mohol urobiť? Žeby Putin, alebo Fico? Mám pocit, že tupelám v Bruseli to neotvorí oči ani keby vyletel do vzduchu celý EU parlament. Imigranti neutekajú pred vojnou oni sem vojnu prinášajú.
Odporúčame