Naco potrebujete vysoke skoly, BARANI. Vystacite s ucilistom!- Mr.C...... Pan sudruh Captovic. Skolstvo na Slovensku zruinovali exkomunisticke zivly. Ak vam politikom zalezi tak velmi na blahu naroda, nechajte obcana na pokoji. Ludia vedia najlepsie co je pre nich dobre. Politici vedia najlepsie, co je dobre pre politikov a ich "priatelov"!

