Ustava je tu aby chranila ludi a urcovala smerovanie spolocnosti. Obcan nepotrebuje uzatvarat zmluvu so statom. Obcan dyktuje! Stat to je obcan - ludska bytost! Politici reprezentuju stat(ludi). Ustava nie je zmluva obcana s politikom!
Ustava je tu aby chranila ludi a urcovala smerovanie spolocnosti. Obcan nepotrebuje uzatvarat zmluvu so statom. Obcan dyktuje! Stat to je obcan - ludska bytost! Politici reprezentuju stat(ludi). Ustava nie je zmluva obcana s politikom!
Da sa to povedat aj inymi slovami; Co si zasejes, to budes zat.
Život - jako ozvěna , Ti vrací to , co Ty řekneš , nebo uděláš . Život není nic jiného než odraz našich činů. Pokud si Ty přeješ více Lásky na světě , musíš vytvořit více Lásky v Tvém Srdci . Pokud chceš, aby Tě lidé respektovali , musíš Ty respektovat je. Toto je princip, který je třeba vložit do všeho v životě . Život Ti vrací to, co si dal Ty jemu."
Náš život - to je zrcadlo nás samotných... ♥
Chlapec se procházel v horách se svým otcem. Najednou klopýtl, spadl, udeřil se a zakřičel : "Aaaaaa !" Vedle bolesti zaslechl z hor hlas, který zopakoval : "Aaaaaa !" Ze zvědavosti se zeptal: " Kdo jsi?" A dostal odpověď : "Kdo jsi?" Pak zakřičel: "Já Tě slyším! Kdo ale jsi?" A hlas odpověděl: "Já Tě slyším! Kdo ale jsi?" Rozzlobený chlapec znovu zakřičel : "Hlupáku!" A dostal odpověď : "Hlupáku!" Tehdy se chlapec podíval na svého otce a zeptal se : "Tati , co se děje ?" Otec se usmál a řekl: "Synu můj, teď pozorně poslouchej ." A pak muž zakřičel : "Ty jsi nejlepší!" Hlas odpověděl: "Ty jsi nejlepší!" Dítě bylo překvapené a nerozumělo . Tak mu otec vysvětlil : "Lidé to nazývají ozvěna , ale ve skutečnosti je to ŽIVOT.
Napadlo ma to aj vtedy. Captovica som spomenul len preto lebo sa prilis zviditelnuje. Nemyslim si, ze je v zaujme politickych stran zavadzanie takejto vyucby - volici by boli prilis vzdelani a tak je na rodicoch naucit ustavu a vysvetlit jej principy svojim potomkom. JE TO VELMI DOLEZITE!
I30, pre buducnost, SOM POLITICKYM ATEISTOM.
Polozil si nezrozumitelnu otazku pre "slusnu" cast Slovenskej spolocnosti.
Tvrdí, že jeho rezort prevezme do svojej právomoci iba réžiu spojených narodov a odborné činnosti prenechá naďalej jednotlivým ministerstvám.
Podvodny nazov clanku: AUTOBUS AKO ZBRAN!
Co je na sucasnej politike objektivne? Kolkokrat klamali, zavadzali, podvadzali a ty im stale veris?
To maju za to ORGANIZOVANE STRANICKE stlacanie gombikov. Poslanec jE P-O-S-L-A-N-E-C! Do parlamentu ho neposiela strana, ale V-O-L-I-C-I. Kolki z tych poslancov hladajucich pracu Z-A-S-T-U-P-O-V-A-L-I volicom?
Ustava by sa mala povinne vyucovat uz v najnizsich rocnikoch zakladnej skoly. Mozno ak pokorne poziadame jeho eminenciu pana sudruha Captovica, tak to bude nariadene zakonom.
PRACIM PROSTRIEDKOM ZDAR!
Socialisticka ustava obstala 40 rokov! Sucastna ustava plni svoju ulohu, ALE nie je to ustava ludi, pre ludi. Vytvorili ju politicke spicky pre politikov.
Pan Captovic, problemom je, ze kvalitni ucitelia odisli tam, kde su lepsie podmienky. Ucitelia vedia najlepcie aka forma studia na danej skole je najefektivnejsia. Vytvorte podmienky ktore zastavia odliv mozgov a prestante uvadzat, zavadzat, regulovat a nemiesajte sa do vyucovania!
A povedal mu servus a tak stary Hornak pustil do gati.
Najvacsieho madveda videl stary Hornak z Hornej Marikovej. Bol udajne velky ako jeho stodola. A bol tiez opity ako stary Hornak.
Niektoré sociálne dávky by sa mali vyplácať aj podľa toho, ako si ich poberatelia PLNIA SVOJE POVINNOSTI. Napríklad aktivačný príspevok by sa mal vyplácať iba tým ľuďom, ktorí SA SPRAVAJU ZODPOVEDNE. - nie je to utrhnute od reality? Kolki sa sapravaju zodpovedne a plnia si svoje povinnosti? SAMOZREJME POSLANEC MYSLI: voci statu! Vy pani ADMINISTRATORY, ak by ste si plnili povinnosti a pracovali ako od vas narod ocakava, tento clanok by nemal zmysel!
to by bolo revolucne,demokraticke,pravdolaskove proste hodne vykolajeneho idiota
Autor: dominopeter
Odporúčame