"Chudobni" dostanu nove auta, chladnicky, vysie dochodky, byty a budu sa mat lepsie ako sa mali doteraz, Nesmieme zabudnut na nove televizory.
"Chudobni" dostanu nove auta, chladnicky, vysie dochodky, byty a budu sa mat lepsie ako sa mali doteraz, Nesmieme zabudnut na nove televizory.
Ak vláda znevýhodní sporenie v druhom pilieri tým, že zníži odvody do neho,
- zároveň teda zníži i dôchodky, na ktoré sa v ňom bude dať nasporiť,
- zároveň teda zníži aj sumu, ktorá je dedičná v prípade náhleho úmrtia sporiteľa,
- a zároveň teda urobí sporenie úplne nevýhodným v podstate pre každého účastníka systému,
a zároveň samozrejme zvýši aj prísľuby dôchodkov vyplácaných z prvého piliera,
(neviem si predstaviť, že by to neurobili, lebo nezvýšiť sľubované dôchodky z priebežného systému, ak
do neho presmerujeme percentá z druhého piliera, by znamenalo vlastne znížiť očakávané dôchodky
1,5 milióna ľuďom zapojeným v druhom pilieri cca. o pätinu),
a zároveň umožní ľuďom, zapojeným v druhom pilieri vrátiť sa naspäť do neudržateľného štátneho
priebežného dôchodkového systému,
(zdobrovoľnením výstupu)
a zároveň tým, ktorí sa napriek takejto silnej motivácii nerozhodnú vrátiť do priebežného systému,
umožní vstúpiť aspoň do nejakej „štátnej DSS“,
http://www.hayek.sk/clanok/196/pozor-chysta-sa-obr ovsky-podvod-na-ludoch.html
Zabudli ste v clanku povedat, ze vela americkych vojakov je na upokojujucich pirulkach, produkovanych vychyrenymi farmaceutickymi firmami. Armada svetoveho bankovnictva a NWO ma od pocitu stastia velmi daleko. :-/
Myslis na propagaciu rasovej cistoty? Rothschildovci ju zachovavali manzelstvami s neterami. http://diplomovka.sme.sk/zdroj/3631.pdf
Tento svet nezničia zlí ľudia, ale tí, ktorí sa na zlo len nečinne pozerajú... Albert Einstein
V sucastnosti peniaze su kryte vyrobou splachovacich zachodov.
Diskutujuci, co je zaujimave na dnesnych debatach?
Vytvor ekonomicke podmienky na zamestnanie 10% obyvatelstva a deficit bude vyrieseny.
http://scienceworld.cz/medicina/dalsi-vyzkum-o-pod obnosti-cloveka-a-simpanze-3174
Ludia neverte vsetkemu co sa pise, su to iba konspiracne teorie. Vsetko je vporiadku, vsetko sa vyriesi, vase sny sa naplnia, komora je plna jedla, ako sladko sa usina v tepluckej posteli, spi, spi, spi ......
Sedlak, asi reagujes na niekoho ineho. Nevidim rozdiel v nazoroch.
Odporúčame