Mal som na mysli Libanon.
Za voľajakých 5 miliárd rokov bude Slnko v štádiu "červeného obra" a jeho polomer bude väčší, ako vzdialenosť Zeme od Slnka. - NEZASIEVAJ PANIKU :-)
Globalne oteplovani nazyvam globalnym oblbovanim. Je zaujimave, ze sa nehovori o skutocnych ekologickych rizikach ako napriklad atlanticky losos, GM potraviny, Hg, atomove elektrarne, toxicky odpad na dne oceanu...jedy v potravinach...
Teplota v Australii definitivne klesa, casto vsak citam clanky o extremnych teplotnych vykyvoch a extremnych horucavach v Australii.
Pre slusnu vacsinu - este vam to stale nedochadza? ( agenda 21, Fritz Springmeier, Rosa Koire, Nine commetaries on ccp, codex alimentarius, Lord Monckton....)
Ja som tomu uveril, az ked som to videl na vlastne oci v Australii.
Abraxxas, Wall Street s opicami predsa neobchoduje. ***
Co maju spolocne silny Brusel a Neodvratitelny kolaps Zeme?
Vacsine " obhajcou" diktatora moze byt osud Asada ukradnuty. Je to syn vraha a bohuzial si obul otcove cizmy, ale Syria je rozbuskou, ktora moze viest k 3 s. vojne. A dufam, ze nikto nie je az taky naivny, aby si myslel, ze zapadnym politikom skutocne ide o blaho Syrskeho naroda.
http://newamericamedia.org/2011/09/ex-congressman- feared-dead-in-libya-returns-home.php
Odporúčame