Pryskrypol az to skryyype. Sak im to zaskripe!
Stalker, myslim si, vlastne som presvedceny, o tvojej nekonecnej mudrosti. To s tym vajcom a sliepkou si vymyslel pekne, originalne!
Ludia maju kratku pamat. Ziadnej vlade sa neda verit. Kazda vlada musi byt pod dozorom - NARODA.
Orbatomania v Uhrach coskoro prejde do hlavobolneho vytrezvenia.
Madarsko sa coskoro premenuje na Hunistan alebo Orbanistan. - VDAKA USTAVNEJ VACSINE!
Ospravedlnujem sa za prehnane reakcie. Tato mala technicka porucha ukazala, ze citatelia beru debatu k clankom vazne!
Zakonnou vrazdou. Ak sa poprava vykona v Amerike je to spravodliva vrazda, ak sa poprava vykona v Irane je to nespravodliva vrazda. Bolo upalovanie bosoriek spravodlivou vrazdou?
Peter Javurek, poznas nejaku normalnu vladu? Mimochodom aku spravodajsku hodnotu ma tvoj clanok. Ten clanok skor vyzera ako pokus manipulacie verejnej mienky! NORMALNA VLADA- normalnost - normalnosti-...
Evita, nebud si taka ista. Nikto nie je imunny voci Wikileaks. Maj sa na pozore! :)
Pravda ma administracne problemy!- Prepustili ADMINISTRATORA!
Vraj jeho nazory su nezlucitelne s PRAVDOU.
Niektore blogy sa stali popularnejsimi ako hlavne spravodajstvo! :)
A co nazov blogu RYchlesi pes M r da? to chcete aby ludia reagovali na blogy takehoto charakteru?
Odporúčame