Tak a mame dvoch sadistov, toho velkeho - Satana a toho maleho - Boha!
Tak a mame dvoch sadistov, toho velkeho - Satana a toho maleho - Boha!
Hladanie pravdy? :)
Bozia vola?
Tolerancia nazorov?
Pokrocilost vedy?
Z Jehovistickej - to je ta jedina spravna.
Alebo Mormonskej - iba ta ti odhali pravdu.
Samozrejme katolicka - vsetke ostatne su od diabla
A nesmieme zabudnut na bl.od Jamesa - ta ma peciatku!
V Amerike kradnu dochodky veteranom - privatne s pozehnanim statu.
Zabezpecit sa na dochodok je lepsie investovanim do vzacnych kovov.
Myslis Enocha? - Samozrejme, preklad do sucastneho jazyka hovori nieco o mimozemstanoch, alebo sa mylim?
Mas pravdu, nevevim v boha.
Akakolve bytost, ktora sa nazyva alebo samonazyva bohom, je klamarom! ( samozrejme ak existuje)
Ujo Boh stvoril zem.?
Jednporodeny syn.?
Podlahnutie anjelskemu vrahovi.?
Kristovo ucenie nema nic spolocne s hovadinami tohto druhu!
Tie "nase" nabozenstva; ale riadne nas domotali!
Za menej penazi z Ciny? Mimochodom potrebujeme ropu, plyn z Ruska a lacny junk z Ciny? Potrebuje Europa ( nemam na mysli europskych parazitov) medzinarodny obchod? Nie, nie, nie!!!
Poprednych nemeckych BANKAROV A PRIEMYSELNIKOV! - Ak integracia ma byt uspesna, POPREDNI bankary a priemyselnici sa musia vstupit do historie ako PARAZITI LUDSKEJ SPOLOCNOSTI dezinfikovanej svetlom pravdy.
Pre vsetkych, ktori pochybuju - Jesse Ventura - CONSPIRACY THEORY- mimochodom. Jesse Ventura ma slovensky povod.
Bude vojna, bude - tisicrocna vcela - svatova!
ps. ak budeme ignoranti ako doposial.
pravda! - Shelly Adams - facebook , you will love her
Odporúčame