Mas pravdu s nepoziciavanim si. Ak chces sporit, vyhodnejsie je investovat do cennych kovov, vratane sporenia na dochodok.
Mas pravdu s nepoziciavanim si. Ak chces sporit, vyhodnejsie je investovat do cennych kovov, vratane sporenia na dochodok.
Ma to dlhu historiu; vyse 2000 rokov. Pravidelne bankrotovali uz staroveky Rim!
Nemyslim, ze su priemerni. Ludia su ignoranti! Je to sucastou ludskej povahy.
VITAMIN B17 - PRECIIITAJTE SI PROSIIIM!
Neviem kto bol Ivan Krivosudsky, ale viem preco zomrel. Nedostatok vitaminu B17!
MIGING G 20! CANADA - SOCIALIZMUS DOLE, FASIZMUS (MONARCHIA) HORE! JEDNODUCHO POLICAJNY STAT.
32% - NEUVERITELNE! LUDIA ZILI NAD POMERY!
A CO VY PANI ROTHSCHILDOVCI, SOROSOVCI, MORGANOVCI....? VY SI ZIJET PODPRIEMERNE!
Zachranovat banky! A kto zachrani udrzbara, murara, pekara??? Vsetko je o zachranovani, "ZACHRANCOVIA"!
TO NEBOLI LETNE ANI CELOROCNE GUMY. TO BOLI SOCIALISTICKE GUMIII,
Su informacie na ktore mas pravo a informacie?????
Kazdy tyran mal svoje tajomstva, nepripustne pre plebs!
90%- to znamena, ze ich mozeme nakopat!
DEMOKRATICKY NAKOPAT.
Ako moze stat zit nad pomery? Skadial maju peniaze banky, poziciavajuce statom?
Pravdepodobne Argentinska cesta je tou najschodnejsou.
Odporúčame