Ako moze stat zit nad pomery? Skadial maju peniaze banky, poziciavajuce statom?
Pravdepodobne Argentinska cesta je tou najschodnejsou.
Ako moze stat zit nad pomery? Skadial maju peniaze banky, poziciavajuce statom?
Pravdepodobne Argentinska cesta je tou najschodnejsou.
Revolta? Ludia revoltuju proti sebe samim? Alebo proti privilegovanej vrstve pijavic, uzurpujucej si pravo vladnut! V druhom pripade, demokracia neexistuje!!!! Slobodne volby- Neexistuju! Obcianske prava- NEEXISTUJU! Zakon - NEEXISTUJE!
ILUZIA, ILUZIA, ILUZIA!
"LEN ABY SA JANO NEPREBUDIL"
Nebezpecny zlodej!????
Viaceri americki politici vsak tlacia na to, aby bol trest prisnejsi! Zaujimave slovicko" VIACERI". Jeden alebo dvaja sa mozu mylit, ale viaceri? VIACERI = PRAVDA
A mame tu nove slovne spojenie: " POZITIVNY TERORIZMUS"!
Ako niekto moze dostat ochrannu znamku na nazov tvare!
Podnikatelia a robotnici proti bankarom. Vystiznejsie sa kapitalizmus ani neda opisat!
Ktora doba zarucuje vacsiu slobodu? Predhistoricka alebo futokomunisticka? Freeedom! - Nell Gibson
Nebezpecna hra. Konecne USA maju dost velke percento populacie, ktore nekupi propagandu parazitov.
To ma nenapadlo. Vlastne mas pravdu!
V momente, ked parazit je konfrontovany, ukaze svoju pravu tvar.
Ak spachal, je potrebne ho odsudit. Ale, co ti (NEDOTKNUTELNI) z Wikilistu, oni su mimo zakona?
Timpe, uplne stebof suhlasym. Asasany je ako utrhnuti s retaze. Treba ho umlcat, lebo on nie je ako ja alebo ty. My normalny ludia nepotrebujeme, takych ako asasany medzi sebof.
Odporúčame