Ale nácko!
Tečú nervičky tečú?:-))))
Aj sa do neho vyšti!
Aby videli, že si inteligent! :-))))))
Dezoláti, kde chystáte ďalší protest?
Rád by som sa prišiel pozrieť osobne na tú nakladačku, co vyfasujete.
Ak by som sa nedostavili prosím vás o jedno, filmujte, filmujte, filmujte!
Rád si pozriem aj zo záznamu! A to niekoľko krát!
Dezoláti chcú bojkotovať LIDL.
Ďalší výprask na vás čaká v Tescu, Kauflande i COOPe.
Smelo do boja, dezoláti!:-)))
Dezoláti, však prečo nenakupujete v obchodoch, v ktorých nie je povinné nosenie rúšok?
Všimol som si, že dnes je 7.novembra, VOSR.
Takže horúci pozdrav do Smeru, zvlášť sudruhom Ficovi a Blahovi, a aj tunajším komunistickým pohrobkom na debate Pravdy.
Nech súdruh Lenin večne žije vo vašich srdciach!:-))))
Staršia pani, ktorá si bolav LIDLi nakúpiť, to okomentovala pre Markízu takto:
Biť by ich mali, až by sa zosrali!
Tieto akcie dezolátnych bitkárov v obchodoch organizuje Kotleba.
Prečo sa odkladá odvolávací súd s týmto kreténom?
V kafilérii si sa narodil, Valdo, a tam aj skoncíš!:-)))
Tí Kotlebovi dezoláti vošli do predajne v rúškach a v nich aj nakladali do košíkov, potom prišli ku pokladniam a rúška dole!
Asi sa všetci začali kolektívne dusiť.
Ešteže na nich pri pokladniach neprišlo kolektívne krútenie čriev.:-)))
No zdá sa, že jeden vycvičený bradatý policajt zlikvidoval útočnú časť Kotlebovej úderky, ktorá sa zašla pobaviť do piešťanského LIDLa.
Tí traja zadržaní bitkári vyzerali na zemi za pokladňami ako zmoknuté kurence. Asi im došlo, že budú radi, ak z toho vybruslia s podmienkou, geroji. :-)
Však vám to vysvetlil Kotleba.
Chrípočka, bromhexín, borovička.
Toho sa držte aj s vašimi rodinami.
Ak bude zle, pridať invermektín.
Nebudete mať svrab ani hlísty.:)
Ja by som bol aj za, ale ako vás poznám, v prípade covidu by ste pribehli do nemocnice aj s advokátom a hordou dezolátov a výpisom z ústavy, že ležať na JISKe je vaším ústavným právom.:-)))
Neviete niekto, kto to bol?
Niekto z predsedníctva Smeru alebo niektorá z Ficových neviestok?
Či to zvalili na Lučanského ?
Daj sa zvoliť za prezidenta aj ty blbix, zarobíš presne toľko.
Zatiaľ musíš vyžiť z podpory. :-)
Tu sa prejavilo čaro nechceného.
Fico a comp. vyhnali v boji proti vyšetrovateľovateľom neschopného policajného prezidenta, ktorý chcel byť s každým zadobre a uvolnili tak miesto pre chlapa ako hrom!:-)
Toto správanie sa Kotlebových asociálov v Lidli nie je o rúškach alebo nerúškach, to je o celkovej inteligenčnej a kultúrne úrovni týchto ľudí.
Proste prišli do obchodu nie na nákup, ale prišlí predviesť svoju životnú frustráciu a prípadne sa za ňu pobiť.
A podľa dezolátov tu na debate Pravdy sme my normálni, ktorí chodíme do obchodov nakupovať, povinní im to tolerovať, lebo ináč bude občianska vojna.
A koľko ľudí zamestnávaš, ruský agent maďarského pôvodu?:-)
Oprava ... Kotlebovi bieli Cigáni..
To vysvetlenie píšem len pre teba Odus, ostatným neprezraď! :-))))))))
Odporúčame