... nezaujímaví.
A už sa nám ozval aj advokát mafiánov Maroš Žilinka.
Dá preveriť úniky odposluchov
Úniky z nahrávania vyšetrovateľov NAKA preveriť samozrejme nedal.
Vyšetrovatelia sú chudobní, tým pádom nezaujímavý.
A paragraf 363, ten je poriadne drahý a len pre smotánku.
Zbierka sa začala.
Mafiána Al Caponeho nachytali na účtovníctve, mafiána Ficca na pytliactve. :-))))
Para bol aj v partičke na ministerstve u Kaliňáka, kde riešili aj s Gašparom a vedúcimi NAKA, diskreditáciu prokurátora Špirku.
Nejako často sa vyskytuje tam, kde sa špina varí.:-)
Klobáskový právnik, lžiprezident Harabín, by chcel, aby povinnosť nosenia rúšok bola v ústave alebo v zákonoch.
Nuž hej, kvôli jemu podobným by bolo treba dať do ústavy aj zákaz líhať do postele v čižmách z hnojiska.:-)
No a v tých gulagoch ešte podaktorí úchylní dozorcovia znásilňujú spútaných väzňov a natáčajú si to, aby ich mohli vydierať.
No fuj!
Títo dvaja ruskí agenti majú šťastie, že nežijú v Rusku.
Tam by ich Putinovi policajti zmlátili a keby sa ešte rozdrapovali, šup na preliečenie do gulagu.
Policajti odpočúvali a filmovali mafiána Bodora a odrazu takí vzácni hostia, Ficco s Kaliňákom.
Tí sa museli baviť.:-)
Fica s Kaliňákom nachytali keď policajti odpočúvali mafiána Bodora.
To je väčšia potupa, ako keby ich nachytali na Pride bez gatí! :-)))
Treba tiež oceniť postoj Róberta Fica, ktorý dovolil zverejniť všetko.
Keď sa zajtra vyspí z opice bude ho to mrzieť! :-)
Najchytrejší z tých dezolátov, ktorí chodili na Bederovu chatu bol advokát Para:
Do pi... a čo keď sú tu kamery?
Ostatní ho ubezpečili, že nie.
A kamery boli namontované v parohoch.
Takže táto kauza by sa nemala volať Gorila 2 ale CORNUTI - paroháči ! :-))))
Apropo, pred mesiacom sa Hranatý vyhrážal Mikulcovi, že má na neho takú nahrávku, že tento najlepšie urobí ak hneď podá demisiu.
A páč ho! :-)))))
Trump, Putin, Bláha, Matovič, Kollár.....
Aby bolo jasné, Fico s Kaliňákom cez Gašparovho syna, ktorý ako advokát má prístup k obžalovaným z Očistca,posielali obžalovaným inštrukcie ako majú vypovedať, keď títo boli v kolúznej väzbe.
Istá basa pre všetkých tých zúčastnených, ktorí navádzali. :-))))
Pozrel som si pozorne to Fickove video.
Niečo sa mi na ňom nezdalo.
Potom som pochopil, veď on to číta z čítačky, niekto mu to napísal! :-)))))
Řekni dědečkovi na hřbitovĕ.
Tvoja dnešná večera, Imriško?
Dobrú chuť, aj velej tvojej ctenej rodine!:-)))
Umri.:-)))
Neviem, ale isto hovoril o Matovičovi.:-))
Dedek z Moravy má vtipy dobré, len rozumu je mdlého. :-))
Odporúčame