Fico, Fico.
Z premiéskej funcie ťa vykopli, prezident z teba nebude, predseda Ústavneho súdu tiež nie, čo len z teba bude?
Ja to vidím tak,že najbližšie volebné obdobie budeš lepiť sáčky v Leopoldove, kde ešte vzhľadom na tvoje propagandistické schopnosti dostaneš funkciu chodbového nástenkára. ;-)


