Nuž komunisti nám jedného dňa roku Pána 1960 oznámili, že v Československu bol práve dobudovaný socializmus a teraz budeme s patričný nadšením pokračovať v budovaní komunizmu.
Nezabudli pritom oznámiť,že Sovietsky zväz je na tom lepšie, lebo tam už budujú
komunizmus!
Ja, na rozdiel od pani Kolíkovej, nazývam celé obdobie 1948-89 prašivým komunizmom a ty sa iba hráš so slovíčkami,
nakoľko celé toto obdobie v našich krajinách vládli nie socialisti ale komunisti .
Komunizmus je vláda prašivých komunistov!

