To si ty, Imriško?
Všetko ti už zablokovali?
To si ty, Imriško?
Všetko ti už zablokovali?
Ja som vysoký, nedočiahol by som mu na krk, trpaslíkovi. :-
Veľké owno dostananú.
A Putin slučku.
Kafil bude asi tvoja mater.
Šéf SIS musí byť mafián!!!
A Gašpar sa už osvedčil na mieste policajného prezidenta, keď predával spolu so svojím švagrom Bederom, zlodejom a defraudantom odpustky.
A akého suseda trtko?
Toho, ktorý bojuje pol roka o jednu dedinu?
Prišiel čas dodania rakiet dlhšieho doletu Ukrajine.
Nech si aj Moskovčania užijú čaro vojny.
Nácko, zase snívaš svoj sen o kozákovi pasúcom koňa pri Atlantiku? :-))))
Zobuď sa už, však tvoj sen trvá už skoro dva roky!
Veru tak Uzbekistan do do NATO nedostane!
Síce ani nechce, nuž ale čo už Rusovi urobí väčšiu radosť, ako keď môže šíriť mier.:-))
Milka je modrá krava, ty si červená.
Naše zruinované hospodárstvo zachráni iba okamžité zrušenie Špeciálnej prokuratúry! :-)
Radšej si hneď obleč záchrannú vestu. :-)
Ta ňe taky génius! :-))))
Kolo, kolo mlynské za štyri rýnske,
kolo sa nám polámalo
a do vody popadalo,
urobilo bác!
Vezmeme si hoblík, pílku,
zahráme sa ešte chvíľku,
až to kolo spravíme,
potom sa zatočíme.
V Tarabovi vyrastá Ficovi veľký konkurent.
Keď bude treba, oligarchovia prepriahnu.
Majster v oblbovaní hlupákov a primitívov.
Ale po ďalších voľbách veľmi reálny.
Mafián Taraba, keď treba fašista alebo národovec alebo aj komunista, začína ryžovať. :-))
Odporúčame