Tak to sa ti asi nebude. Po slušnej valorizácii v januári už Krajniak začína hovoriť o valorzácii o pevnú (30, 40 Eur) sumu pre všetkých, ako o čiastočnej pomoci pre tých s najnižšími dôchodkami.
Na druhej strane pre 1. pilier je dlhodobejšia inflácia menej nebezpečná, ako pre druhý, pretože inflácia zvyšuje aj nominálne príjmy štátu

