Janko, nože si zopakuj históriu a vôbec celý priebeh rozdelenia Československa. Klaus s Mečiaorm už len plnili to, čo už predtým schválilo federálne zhromaždenie. Príčinou bol Havel, sťa prezident Československa
Janko, nože si zopakuj históriu a vôbec celý priebeh rozdelenia Československa. Klaus s Mečiaorm už len plnili to, čo už predtým schválilo federálne zhromaždenie. Príčinou bol Havel, sťa prezident Československa
a už urýchlene, demokraticky , po americky, zakázali SMERu zajtrajšiu demonštráciu pred parlamentom pri soche Alexandra Dubčeka
keď už nebude lockdown / lebo kovid/, bude opäť lockdown /lebo zmluva s USA/, v dôsledku schválenia zmluvy v parlamente. Toto schválenie tak vyhrotí situáciu v štáte, nevraživosť a rozdelenie národa, že budeme temer na prahu občianskej, čo vláda zneužije, že vyhlási stanné právo a čo je hlavné zakáže štrajkovať a zhromažďovať sa a bude si veselo vládnuť ďalšie dve roky, aj keď v stannom práve, ale účel matovičom, remišom a sulíkom to splní.
nevdojak som so spomenul na známe úslovie maxima Gorkého, keď odpovedal na položenú otázku. VIDEL SOM TAM VEĽA ĽUDÍ, ALE ČLOVEKA ANI JEDNÉHO. Kto si odhadne tromfnuť, koľko ľudí vo vláde je ČLOVEKOM?
tí naši "vládcovia zvolení ľudom a zastupujúci ľud a vôľu ľudu" musia mať obrovský strach z toho vlastného ľudu , keď zakázali Smeru zajtrajšiu demonštráciu pred pamätníkom Alexandra Dubčeka.
nevdojak som so spomenul na známe úslovie maxima Gorkého, keď odpovedal na položenú otázku. VIDEL SOM TAM VEĽA ĽUDÍ, ALE ČLOVEKA ANI JEDNÉHO. Kto si odhadne tromfnuť, koľko ľudí vo vláde je ČLOVEKOM?
kiskoidko, skutočne , niečo krásne, humánne , s vysokou pridanou človečou hodnotou . V dnešných na Slovensku zvlčilých časoch až neuveriteľne ľudsky teplé, hrejúce a hladiace nie ľudskú dušu, ale dušu človeka
keď už nebude lockdown / lebo kovid/, bude opäť lockdown /lebo zmluva s USA/, v dôsledku schválenia zmluvy v parlamente. Toto schválenie tak vyhrotí situáciu v štáte, nevraživosť a rozdelenie národa, že budeme temer na prahu občianskej, čo vláda zneužije, že vyhlási stanné právo a čo je hlavné zakáže štrajkovať a zhromažďovať sa a bude si veselo vládnuť ďalšie dve roky, aj keď v stannom práve, ale účel matovičom, remišom a sulíkom to splní
celý proces prebehne tak, aby bol zvolený " náš človek", aj ked´ to bude leštič gramofonov
Macron je hlupák, niečo podobné ako Matovič. Taký nedojedná nič.
skôr tam budú pôsobiť ako vojnoví štváči ako mierotvorcovia
to dotiaľ najmenej štvrtina ich utečie zo Slovenskal
to je ako " tejden po svátcích"
no vidíš, aj čítať a písať viem, aj inteligenciu priemerného foxteriéra mám a preto aj politiku sledujem a jej rozumiem. A možno práve preto nie som čaputovolič, kiskovlič ani matovičovolič, ani sulíkovolič, lebo viem svoje a poznám týchto pánov veľmi dobre, čo sú zar aj čo všetko spáchali
alebo by sa to dalo prirovnať k básnickému výrazu
ja sa domnievam, že výraz " až do morku kosti" nie je čechizmus. Je to rýdzo slovenské prirovnanie, resp. opisanie stavu konania osôb
domnievam sa, že tým, že matovičovláda začala riešiť kovid s hygienikom / Mikasom/ urobila tú najväčšiu chybu akú mohla urobiť. V pandemických plánoch sú rozpísané úlohy podľa návrhov a rád infektologov. Preto vrchný, prchni v tejto kovid dobe mal byť nie hygienik Mikas, ale veľmi schopný infektolog.
pia, o kovide / Q horúčke a Horúčke Skalistých hôr/ ti dajú najspoľahlivejšie informácie jej " pestovatelia a výmyselníci " vo vojenských laboratóriách Pentagonu
ten raketomet na tom obrázku, je určite demokratický, humánny, ktorý vôbec nenosí smrť
Odporúčame