amerického, preto ja taký podlý klamár
Lipšic je profesionálny klamár, kam prišiel , tam klamal, či ako minister s Gorilou, či ako minister s kupovaním poslancov s Dzurindom, ........
a prizerám sa tomu ako nám tu táto vláda každým dňom robí väčšiu a väčšiu Ameriku, dokonca takú, ktorá na večné veky do dejín Slovenska bude zapísaná
asi máš pravdu, ja som si nakúpil veľa tej smoly americkej, aj zo smrekov v naších lesoch slovenských do kýblika naškriabal a tak si smolím a smolím a smolím...
každý podvod a trestný čin je vo svojej podstate účelový, ale len pre toho, kto ho spáchal
že už sme vlastne dobehli Ameriku, najdemokratickejší štát na svete. Prečo sa vlastne hovorí, že Amíci sú najhlupší národ na svete? Už sme ich dobehli
aj kiskove a matovičové daňové, tie oné neboli podvody a trestné činy, ale účelové konanie. Trochu divná logika. Trestného činu za to isté sa dopustil len Baštrnák
prokurátor ju má každý, vyžaduje to jeho povolanie, Lipšic bol advokát a advokáti podľa zákona nemajú NÁROK na bezpečnostnú previerku
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++
že za tejto vlády sa koná množstvo podvodov a porušení zákonov, to je vlastne chlieb každodenný tejto vlády. Prečo by mala byť kauza Lipšic výnimkou?
vidím, že koaliční " neznabohovia" si pletú funkciu prokurátora s bezpečnostnou previerkou. Špeciálneho prokurátora volí parlament na návrh rôznych bohumilých i nemilých spolkov. Podmienkou nie je bezpečnostná previerka. Ale špeciálny prokurátor bez bezpečnostnej previerky je ako vodič autobusu bez vodičského preukazu.
ja nepíšem o podmienkach , ktoré musí splňat americký hokejista v NHL, ak si si náhodou nevšímol a to určit e nevšímol , ale píšem čo hovorí platná legislatíva SR pre udelenie bezpečnostnej previerky všeobecne . A prepáč mi previnenie , dal som ti omylom plus
harečko, ty budeš zrejme úspešný absolvent materskej škôlky, aj to ešte v Bratislave
budeme mať už teraz aj novú hymnu: de domov muj? No v Amerike predsa
super je to v zime v topoľovej aleji nastojáka. Mínus 7 stupňov, sneh vrzga pod nohami a oprieť o topoľ
s tou kvalitou sa stretávame už dva roky a pociťujeme ju na vlastných chrbtoch , ako nás gniavi
Odporúčame