matoviči a sulíci aj pani prezidentka majú v gatiach naložené, ani sa neukazujú
matoviči a sulíci aj pani prezidentka majú v gatiach naložené, ani sa neukazujú
ale na Šafárikovm námestí ich bolo viac ako 10 tisíc a teraz sa presunul k úradu vlády
ako som to sledoval oveľa viac ako 10 tisíc
domnievam sa, že ešte pred úradom vlády môže byť veselo
domnievam sa, že budúce voľby vyhrá republika a to len preto, že budú mať vo volebnom programe hlavný bod zatvoriť pre vlastizradu všetkých týchto vládnucích papalášov a papalášky
domnievam sa, že budúce voľby vyhrá Republika a to len preto, že budú mať vo volebnom programe hlavný bod zatvoriť pre vlastizradu všetkých týchto vládnucích papalášov a papalášky
domnievam sa, že budúce voľby vyhrá Republika a to len preto, že budú mať vo volebnom programe hlavný bod zatvoriť pre vlastizradu všetkých týchto vládnucích papalášov a papalášky
domnievam sa, že budúce voľby vyhrá Republika a to len preto, že budú mať vo volebnom programe hlavný bod zatvoriť pre vlastizradu všetkých týchto vládnucích papalášov a papalášky
domnievam sa, že budúce voľby vyhrá Republika a to len preto, že budú mať vo volebnom programe hlavný bod zatvoriť pre vlastizradu všetkých týchto vládnucích papalášov a papalášky
domnievam sa, že budúce voľby vyhrá republika a to len preto, že budú mať vo volebnom programe hlavný bod zatvoriť pre vlastizradu všetkých týchto vládnucích papalášov a papalášky
ja sa domnievam, že je ich vysoko cez 10 tisíc
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++treba vidieť
Čaputová to mala zádušné posedenie za demográciu
vláda si pre istotu zobrala stravné lístky a zmizla z Bratislavy, počítajú vlkov v medveďov v horách slovenských
dnes sa vrátila , ale len pred bránu, kde nebolo ľudí
to vláda s tým zákonom zaváhala, lebo hodinky a budíky polícia nemá právo kontrolovať, len kovid pasy. A budíky vláde tikajú
pani prezidentka preventívne do exilu zdrhla
nebyť čerstvo prijatých fašistických zákonov akože v boji s kovidom, ktorý slúži akurát na tvrdé potláčania protivládnych demonštrantov by tie protesty možno skončili aj útekom vlády do exilu
ale šák pani prezidentka sem pozvala jeho vyslanca zátupcu na Zemi a zároveň úspešne rozšírila kovid
ferrko, ako vždy super ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++
Odporúčame