nehanbíš sa dať ako zdroj informácii Aktuality? Fuj, hanba ti. Ja by som od hanby prepadol pod zem, ved´ to sú väčší klamári ako, Markíza, JOJka , SME aj Čas dohromady
nehanbíš sa dať ako zdroj informácii Aktuality? Fuj, hanba ti. Ja by som od hanby prepadol pod zem, ved´ to sú väčší klamári ako, Markíza, JOJka , SME aj Čas dohromady
tiež si myslím, že sa chudák preto zabil, že nebol očkovaný
pán Heger, teda vy ste ale hlavička. Vy určite chcete byť tým wachmajstrom
pánečku, ty si múdry jak ten švejkov wachmajster. To sa Pelle nepriapavil na tretiu vlnu, to Pelle chrápal a nič nerobil. Ty chceš byť určte tým wachmajstrom lebo ty si ale hlavička....
a boli očkovaní? Ak neboli, neboli slobodní a preto nemohli na lešení pracovať, lebo len očkovanie je sloboda
400 ? To by ich musel priviezť zo všetkých armád NATO
kde sa podeli tie pľúcne ventilátory. Ved´ vlani ich bolo tuším tritisíc. Vyše tisic ich bolo v špitáloch a ostatné mal Rudolf v skladoch mobilizančných rezerv. kam sa podeli?
a pani ministri aj s pánom premiérom sa kurát promenujú pred kamerami ako manekými, vôbec ich tá ich neschopnosť a nepripravenosť nevzrušuje
ako tu môže niečo fungovať, kedˇ vláda vôbec nepripravila zdravotníctvo na tretiu vlnu pandémie a miešajú infikovnaých s neinfikovamými hlava nehlava. Ve´d to je na prokurátora
nemocnice preto nemôžu fungovať v normálnom režime, lebo tam miešajú infikovaných s neinfikovanými hlava, nehlava. Vláda nepripravila nemocnice aj celé zdravotníctvo na tretiu vlnu
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++, ale v konečnom dôsledku to nátlak právne nie je, lebo tí vychcanci to tak zariadili, že dávajú každému dávajú pred očkovaním podpísať prehlásenie, že očkovaný sám dobrovoľne žiada o zaočkovanie
chudák Heger, ako len vinil opozíciu z nezvládnutia kovidu, že opozícia nejde s nimi a tie podobné oľajnácke pindy, odvracajúce neschopnosť a nepripravenosť vlády na tretiu vlnu
to by sa patrilo spýtať pani prezidentky. Možno nežila na Slovensku, ale v Habeši, preto politikov na Slovensku nepoznala
to nebolo z Lunníka, ale z Jarovnice, kde boli Matovič s Pollákom agitovať pred voľbami
vie veľmi krásne čítať správy slovenskej televízie, tak precítene
pokiaľ sa budeme správať k Rusku fašisticky, tak aj nám stopnú plyn aj ropu, lebo Rusi fašistov radi nemajú
a čo Wasik na uzavreté kohútiky s ropou do Poľska?
šák aj východoslovenskú distribučnú predal Riško Nemcom. Prečo asi?
Odporúčame