veď potrebovala údajne pozlatiť tyč, na ktorej tancuje
veď potrebovala údajne pozlatiť tyč, na ktorej tancuje
asi nehvízda súdruh Fico ale iný gejko
Aká kauza Pegasus? To len opozícia neskutočne straší občanov a vymýšľa si klamstvá, lebo takáto vec je predmetom prísne tajného štátneho tajomstva
a potom pre asociálov, osadníkov a menej vzdelaných ľudí tu máme aj iné televízie, napríklad JOJ či Markíza
veď rok má 365 dní a ak by vedenie RTVS bolo kultúrne, umelecky a odborne na úrovni, občas by takéto programy mohlo zaradiť aj pre kultúrne náročnejších divákov na Slovensku
sú to duševní úbožiaci, keď slušné a pravdivé príspevky mažú
tiež sa domnievam, že odvolanie Šimečku je hotová vec, má toho veľa " za ušami"
veľa by vyšetrovateľom pomohlo, aby z USA poskytli informácie našim orgánom, kto vymazal Cintulovi celý mobil dve hodiny po atentáte
k tomu oklamaniu akurát dodám, že ľahko sa klame médiám , ale len tých menej chápavých
prvykrát som to slovo počul teraz, ale viem, čo znamená, domyslel som si
až na to, že pravicové vlády dzurindova, radičovej aj matovičohegerová nevenovali dostatočnú pozornosť krízovému riadeniu štátu, aj všetkých jeho zložiek a tými obmedzeniami, ktoré vykonali, sme sa dostali tam, kde sme dnes, že nie sme pripravení na všetkých úrovniach od vlády až po mestá a obce na znižovanie škôd a dopadu po napadnutí územia Slovenska. Samozrejme je aj veľa inštitúcii, ktoré by sa na tom mali podieľať. teraz spomeniem, len Slovenskú televíziu a rozhlas, akú by mali dôležitú úlohu pre informovaní obyvateľstva štátnými orgánmi, aké je dôležité, aby tieto ustanovizne mala vláda " pod palcom", aby mohla riadiť a organizovať informovanie obyvateľstva až do najvzdiadialenejších regiónov, ako sa má správať, ako zachovať, zabezpečiť už teraz v dobe mieru, schopnosť prevádzky týchto zariadení, ako neustály prísun el, energie, oslobodenie pracovníkov STVR ob povinnej brannej povinnosti , atď, je toho skrátka veľa, s čím treba počítať, na čo byť pripravený
aj pred týždňom dala česká televízia koncert viedenských filharmonikov zo Schonbrunu, slovenská televízia o takého programy absolútne nemala nikdy záujem, mimo novoročného koncerte viedenských filharmonikov
súhlasím s autorom , akurát by mal autor článku odporučiť toto a podobné diela vážnej hudby verejnoprávnej televízii zvanej STVR, predtým RTVS, lebo jej programy sú na úrovni menej vzdelaných a menej náročných posluxháčov
preto dnes vynášajú do neba opozičného politika, vyštudovanaého bacalára ako vedeckú capacitu
Pravda, Pravda, upadáš na slobode slova, mažeš skutočnú pravdu, ponechávaš tu len príspevky zmagorených progresívnych menej chápavých jedincov
Pravda, Pravda, upadáš na slobode slova, mažeš skutočnú pravdu, ponechávaš tu len príspevky zmagorených progresívnych menej chápavých jedincov
Pravda, Pravda, upadáš na slobode slova, mažeš skutočnú pravdu, ponechávaš tu len príspevky zmagorených progresívnych menej chápavých jedincov
Pravda, Pravda, upadáš na slobode slova, mažeš skutočnú pravdu, ponechávaš tu len príspevky zmagorených progresívnych menej chápavých jedincov
Pravda, Pravda, upadáš na slobode slova, mažeš skutočnú pravdu, ponechávaš tu len príspevky zmagorených progresívnych menej chápavých jedincov
Odporúčame