všetci tí progresívci pôsobili na dnešnej tlačovke trápne, kedˇ sa vystatovali koľko predložia zákonov. Tie zákony môžu predložiť akurát starej Blaškovej, keď bude obracať poldecáky v krčme
všetci tí progresívci pôsobili na dnešnej tlačovke trápne, kedˇ sa vystatovali koľko predložia zákonov. Tie zákony môžu predložiť akurát starej Blaškovej, keď bude obracať poldecáky v krčme
Mor ho, Detvo môjho rodu, progresívcov aj saskárov ak siahnu na tvoju demokraciu a slobodu....
Napoleon aj Hitler doma rozsievali správy, že Rusko porazili a vojnu vyhrali a takto dopadne aj zelený mužíček
ten ukrajinský šialenec privedie celý svet do vojny
to ty si ten demokratrický cenzor?
veď toto už nie je normálne, takáto cenzúra ako dnes nebola ani v rokoch normalizácie začiatkom 70tych rokov
kam sa Biľak aj všetci komunistickí cenzori hrabú na týchto demokratických cenzorov. mali by sa prísť od týchto učiť, oni boli len slabý odvar oproti týmto
a prečo mi tak nehanebne vymazali príspevok, veď som nič neslušného, ani vulgárneho nenapísal. Akurát som napísal skutočnú pravdu,politickú ódu na Fica
ak by žil bolo by z neho skutočné spevácke ESO
aj tá výmena starých kotlov za nové by sa mala robiť s rozumom, nie že to nechajú ne nevedomých , neodborných , fanatických bláznov
prečo len nepovolili diskusiu k Varšavskému povstaniu? Lebo skutočná pravda bolí? Preto radšej ideologické bludy púšťajú
veď nebudú zatvárať len preto ako to robili za Matoviča, že zatvorili všetkých, ktorí o matovičových trestných činoch niečo vedeli
a prečo by ich mali žalovať? Šimečkovci sú nevinní, vinní sú tí,ktorí im tie fondy nezákonne pridelili
na to, aby mali Amíci atómovú doktrínu majú málo atómových bômb
chlapci zo SIS nie sú novinári, chlapci zo SIS majú oproti novinárom rozum
objavil sa nám nový Dobšinský a začal usilovne písať Novodobé prostonárodné povesti slovenské
to už k nám dorazila tá pravá americká demokkacia, zvykajme si. Už tu nemáem socializmus, aby bol pokoj, kľud a mier
Fico na to nazerá reálne. Vie, že jeidný, kto môže uzemniť v parlamente opozíciu, aby neškodila valád a Slovensku je Danko, ale koaličná zmluva platí
Odporúčame