Pobaví ma, deď fašisti stavajú hrádzu fašizmu. Najmä od člena US hitlerjugend a to dokonca dvakrát. Ale to jeho bezdôvodné ego je neprekonateľné a pri tom hlava prázdna. Program ku ktorému sa hlásia na svojich stránkach je vyrobený priamo cez mediálnu kopírku. A to lebo-fico mi akurát lezie krkom, či už z médií ale hlavne od takýchto mediálne stvorených pošukov. Až sa chlapec chytí normálnej roboty, nájde si zamestnanie kde vydrží skúšobnú dobu a prestane fantazírovať o politických zámeroch so Slovenskom, tak aspoň neuškodí.


