Analytici: Zdražovanie sa nekončí, inflácia porastie ďalej
NEKLAMTE žiadna inflácia v budúcnosti neporastie!!! Finančný dolárový systém sa zrúti cca pri 42 %-nej inflácii. Teda za predpokladu, že sú údaje o dlhoch USA sú aspoň trochu pravdivé. Iste - nás ale čaká lepšia jazda, ako roky 1929-1933. Či to bude vo štvrtok, to netuším, ale aj nedeľné nákupy pri takto nestabilnom finančnom systéme dokážu spustiť lavínu krachu na burzách. Už teraz rast cien materiálov zastavil mnohé stavebné projekty, súkromnú výstavbu. To nekopné a psychicky narušené čudo - vláda SR - na to kuká s vytreštenými očami. Ak energie klesnú na úroveň neudržanú pre pre prevádzku informačnej štruktúry planéty a jej udržanie v chode, až vtedy začne tá správna sranda. V súčasnosti je pri moci ten najhlúpejší personál hádam na celej planéte a tak to aj vypadá. Dvíhanie cien bez rozmyslu, len zvyšuje záverečnú rýchlosť pádu z finančného tobogánu.