Rusi konflikt s Ukrajinou rozpútajú vďaka záškodníkom, tvrdia Američania
Za prvé vykradnutú Ukrajinu už nikto nechce. Aj pre také Rusko by to bola obrovská záťaž. Minské dohody platia. Rusko predložilo USA neprijateľné návrhy dohody o bezpečnosti a teraz vzhľadom na situáciu v USA stačí počkať. Za druhé, kladiem si otázku odkiaľ USA vedia o záškodníkoch a budúcej akcii ? Odovzdali niečo Rusku, zatiaľ nič, ale Rusko už varovalo USA pred terorom a to je fakt. Za tretie Zbrane, ktoré tam Amíci navozili Ukrajina predáva do krajín embargovaných OSN. Americká zbrojárske lobby bude chrániť tento bezpečný tunel a samozrejme si nenechá utiecť zisk. Ukrajina je len zástupný problém pre svet, tak ako aj vstup Ukrajiny do NATO. A posledná poznámka do NATO sa nevstupuje, ale žiada o prijatie a to je kolektívna záležitosť. A to je tiež sakramentský iný medzinárodne-právny pojem, ako presstitútmi TASR prezentovaný vstup. Žiaľ aj úroveň Pravdy pri preberaní správ bez kritického komentára ťahá toto médium ku dnu. No kto chce kam pomôže si sám.