Myslím že Západ dostal dosť času, na to aby začal realizovať tie dristy o demokracii, mieri, ochrane planéty v mene občanov a najmä ich zdravia. Dospeli ste páni kam? USA sa rozpadá, Kanada je pomaly v ohni, Ukrajina nechce bojovať a zarába na dovozom Amerických zbraní a následne ich vývozom do zakázaných oblastí. Slovensko sa chystá vládna banda a prezidentka na okupáciu zo strany USA. Slovensko je totiž poistka. Lebo ak Ukrajina skončí vo vrelom náručí Ruska, dopad na USA si každý súdny človek vie predstaviť. Je načase prestať s dohováraním našej skorumpovanej vláde. Na proteste prijať ultimatívne požiadavky a doručiť do parlamentu, aby bolo jasné od koho pochádza moc v tejto krajine. Do videnia na proteste.

