Deklarácia zvrchovanosti SR má 29 rokov, politici sa k nej hlásia
K čomu sa politici NEHLÁSIA je zvrchovanosť. Tak tu páni a dámy nedrístajte v tlači.To čo tu stvárate, už vydá za novú fašistickú ústavu. Ak sa ako občania vrátime k Vatrám zvrchovanosti, tak verte, tam zhorí suché z mokrým.
A začneme tu páni:
"Politické práva čl. 26 Ústavy SR
• Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené.
• Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.
... a ďalej....
• Cenzúra sa zakazuje."
Zvrchovaný a slobodný občan občan je základom štátu a nie antislovenskí politici. A páni prestitúti čo ich v tom podporujete, prečítajte si predslov k orwelovskej Farmy zvierat a rešpektujte Orwela aspoň v jednom :
"Ale alespoň skončeme s těmi nesmysly o obraně svobody proti fašismu."