Ignore... je najlepši spôsob ako čeliť fašistickým manierom na Slovensku a tvojmu právnemu bezvedomiu. Šetrí to čas normálneho diskutéra.
Ignore... je najlepši spôsob ako čeliť fašistickým manierom na Slovensku a tvojmu právnemu bezvedomiu. Šetrí to čas normálneho diskutéra.
Netrpezlivo očakávam, že po voľbách nám Zuzanka ponúkne pamätný feň liberálneho fašizmu. Myslím, že dvanásť a pol tisíca obetí tejto darebáckej vlády jej hádam stojí za povšimnutie.
Jeden za 18 a druhý bez dvoch za 20. Vplyv na situáciu nulová.
Koaličné strany podporujú všetko z čoho tečú špinavé peniaze pre korupčnú bandu vo vláde a jej picmundom. Mám obavy, že sa na toto ozve z Česka hlas boží o tom, že "špinavé peníze " skrátka nie sú. Napríklad Václav Klaus prehlásil: "Neznám účinnou metodu, jak rozlišit čisté a špinavé peníze." Václave mi ťa síce chápeme, ale na Slovensku sme o kus ďalej. My ideme vo vyššom levely podľa Solženicina a to takto: „Každý, kto raz vyhlásil násilie za svoju metódu, s neúprosnou zákonitosťou musí zvoliť lož za svoju zásadu.“, že Zuzanka a spol. Nejde karta, nejde...
Ešte raz, a to sa opakujem.
Pošta je pre túto vládu a každú vládu po roku 1989 nebezpečná, lebo má funkcionality, ktorými môže kedykoľvek nahradiť komerčné banky, sporiteľne, ovládať komunikačné cesty a riadiť licenčnú politiku médií, riadiť a zabezpečovať logistiku pohybu tovarov s dosahom cez infosystém aj na železnice, lodnú a cestnú dopravu a mnoho ďalšieho. Poštový systém môže byť základom pre demokratizačný proces v budúcej ekonomike najmä pri odstránení tohto fašistického mafiánskeho a skorumpovaného systému pri jeho nahradení štátom. Nájdete to v mnohých ekonomických prácach na Západe (u nás Peter Stanek). Ako na to pri náhrade systému, len treba pozrieť do histórie, čo poštové úrady zabezpečovali a hlavne prečo sa stali štátnymi. Takže je potrebné pošty zničiť za každú cenu.
"Diplomat z USA: Ťažko povedať, či Putin chápe naše červené čiary."
Tento maliar a natierač čiar nepochopil, že svet sa zmenil. USA nakročili na cestu rozpadu a zabudnutia vlastnou vinou Lavrovove podmienky rokovania s Ruskom sú jasné všetkým vo svete okrem tejto nadutej figúrky. Pokiaľ sa táto paródia na diplomata nenaučí tieto podmienky naspamäť, tak bude dobre, ak mu v médiách nebudeme hovoriť "Diplomat z USA". O čo ide ? Nuž ide o:
1. Vzájomný rešpekt rokujúcich krajín je nevyhnutnou podmienkou.
2. Nevmešovanie sa do vnútorných záležitostí rokujúcich strán je minimálnym rámcom slušnosti.
3. Obsah rozhovorov viesť len o témach vlastných záujmov a neprekračovať tento rámec, neviazať ho na podmienky tretích strán.
4. Výsledkom rozhovorov musí byť vyváženosť záujmov, uznanie právneho rámca fungovania daných štátov v súvislosti s dosiahnutými dohodami.
5. Prezentované záujmy strán nesmú a nemajú urážať druhú stranu.
Oušková metóda nadradenosti USA sa tam nenachádza.
Zuzička a kdeže si bola, keď si menovala týchto gráááááááázlov a dokonca dvakrát. Truc podniky a gaulajterstvo USA , no to sa moja nevypláca. My, čo sme dávno po politickej puberte vieme, že Amerika nemá priateľov, Amerika má len vazalov. Už môžeš vyprávať čo len chceš. Na tomto svete síce vieme opraviť kde-čo, ale dôvera občanov sem veru Zuziučka nepatrí.
Borisko, treba si vypočuť hlas ľudu prípadne odovzdať materiál SIS na stíhanie aktérov, ktorý máš k dispozícii. Netliachať do vetra niečom o čom čvirikajú vrabce. Pozorne si vypočuj tento starší materiál a už teraz by som bol na pozore pred hnevom ľudu, ktorý sa rokmi stupňuje.
Pošta je pre túto vládu a každú vládu po roku 1989 nebezpečná, lebo má funkcionality, ktorými môže kedykoľvek nahradiť komerčné banky, sporiteľne, ovládať komunikačné cesty a riadiť licenčnú politiku médií, riadiť a zabezpečovať logistiku pohybu tovarov s dosahom aj na železnice, lodnú a cestnú dopravu a mnoho ďalšieho. Poštový systém môže byť základom pre demokratizačný proces v ekonomike a pri odstránení tohto fašistického mafiánskeho systému. Nájdete to v mnohých ekonomických prácach ako na to pri náhrade systému, len treba pozrieť do histórie, čo poštové úrady zabezpečovali a hlavne prečo sa stali štátnymi. Preto je potrebné pošty zničiť za každú cenu.
"Nech sú blahoslavení duchom, tí čo uverili, ceste Orájov", hovorí sa v seriáli Hviezdna brána. Ja by som neodporúčal pozerať takéto Sci-fy osadenstvu Úradu vlády. Zrejme to zanecháva následky, nakoľko ich psychika nie je stavaná na kontakt s vyspelejšou časťou civilizácie Slovákov. Divím sa, že Pravda dokáže zverejniť takúto sprostosť, ktorej neverí nik okrem Úradu vlády a 10 %-nej grupy vyznávačov viery "lebofico". Na falošných a hlavne nevzdelaných ľuďoch je otravné najmä to, že si myslia že sú chytrejší ako ich okolie.
Bolo by dobre pripomenúť aj 31 rokov americkej okupácie, kde VSŽ v Košiciach bola výpalníckou vstupenkou do NATO.
Otrokárstvom prešli a pochádzajú všetky krajiny, otázkou je v akej podobe ju praktizujú. V dnešnej situácii je to ekonomické donútenie, ktorému hovoríme globalizácia uplatňované na nadnárodnej úrovni a kapitalizmus na národnej. Tieto monoteistické utváry sú staré tisícročia a rozdeľujú planétu vždy na dve veľké triedy. Takže aj pán Orbán by sa mal zamyslieť o čom to točí vo svojom nacionalistickom ťažení, lebo naša spoločenská pamäť siaha ďalej ako je on vo funkcii.
Grendel, Grendel... Čo mu na jazyk slina priniesla, pri vyslovení slov lebo Fico, tak s tým otravuje ako pokazený verklík. O tom, že napríklad Taliani majú príslovie, ktoré hovorí "Slová sa nepočítajú, ale vážia.", tam ešte nedospel. Pri jeho mentálnej výbave korigovanej Matovičom ani nedospeje. Takže trpezlivosť priatelia "všetko čo na svete vzniklo je hodné svojho zániku" hovorí filozofia stoikov.
Ja by som vždy na záver tých krásnych grafov pripojil aj ukazovateľ dôveryhodnosť agentúry. Ďalší ukazovateľ by mohol byť o výdajoch a potom aj príjem za tento konkrétny výskum. Pri týchto tzv. výskumoch je sociálne prostredie znehodnotené opakovaním a ovplyvnené masírovaním verejnej mienky médiami. Je teda je sociologicky bezcenným, ale ako meranie účinnosti oblbovania obyvateľstva médiami, politickými mafiami je presne to, čo v skutočnosti meria. Takže „šme še pobavili“, ako hovoria strýko Ander z Košíc.
Migrácia modrých, dúhových vtákov je na obzore a začína taktizovanie. Pre mňa je súčasná koalícia dôveryhodným zoznamom, ktorý za žiadnu cenu nemienim volebne podporiť, ani keby vstúpili do politickej strany na pláňach planéty Mars. Každá strana, ktorá tento odpad vstrebá je pre mňa tým pádom nevoliteľná.
Exhibicionizmus sexuálnych menšín a nič iné, je fašistická agenda liberálov. Nech neotravujú majoritu obyvateľstva svojimi bio odchýlkami. A hlavne nech dajú pokoj deťom, aby samostatne zvládli životnú etapu dospievania. Táto odroda rasizmu (ako všetky ideológie založené na biologických znakoch) je v našom zákone ošetrená, ak si to páni novinári nevšimli. Takže tzv. s p o r n á zákonná úprava Maďarov je len ideológiou vo vymletých hlavách platenej falangy novinárov. Je to rovnaká agenda platených HOPKÁČOV po námestiach, ktorá so sexuálnou slobodou nemá nič spoločného. Stačí pozrieť financovanie týchto monster-vystúpení a zistíte že zdroje sú rovnaké, ako aj pri príprave a realizácii štátnych prevratov.
Falošná ako falošný grajciar. Mlčanie a dnes aj rúško Zuzanka, je v takýchto prípadoch najúčinnejší liek, ako zakryť vlastnú neschopnosť a servilnosť. „Kto obchoduje s klamstvom, platí pravdou.“
Jdedimú hybridnú vojnu je trebné viesť voči hlúposti a arogancií Naďa. Pokiaľ tu vláda tajne buduje americkú základňu, tak nech sa nečuduje ruskému záujmu.
Diskutérom ponúkam toto...
Rok 1950:
Záver zvláštnej komisie v procese Otta Schlinga dlhoročného špióna.
Vážení súdruhovia,
... Gottwald nás napriek nástrahám a úkladom triedneho nepriateľa privedie k slnečným výšinám...
Rok 2021:
A zas tu máme komisiu Kolíkovej na vyšetrenie prípadu gen. Lučanský s jej pochybnými závermi.
Ale Heger nás rovnako presviedča ako presviedčali vtedy, citujem:
„Buďme optimisti, čakajú nás dobré roky. Máme peniaze aj plán...“
Ja dodávam pán Heger, máme aj Matoviča, ktorý nás priviedol k otvorenej vojensko-policajnej diktatúre, ktorú inde nazývajú fašizmus. Ten kultík osobnosti je tu denne pestovaný každým prorežimným nohsledom.
Odporúčame